Page 3 of 3
Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
Posted: 23 Oct 2014, 15:11
by jolly
...
Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
Posted: 23 Oct 2014, 15:11
by jolly
Eto, I par slika....
Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
Posted: 23 Oct 2014, 22:45
by Pato
Slike pobjednika, disciplina Lovačka puška
Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
Posted: 23 Oct 2014, 22:47
by Pato
Jurišna puška
Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
Posted: 23 Oct 2014, 22:49
by Pato
Snajperska puška
Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
Posted: 23 Oct 2014, 22:50
by Pato
I nova "disciplina" : Mlada nada
Ivan Miljančić, Snajperska puška 300m
Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
Posted: 15 Nov 2014, 00:35
by neki1tamo
Pato wrote:Ja ću ti dati da pucaš iz mog SSG69 308 ako je samo u tome problem, za jurišnu ti posudim svoj PASP 7,9 a za lovačku karabin.
Zanimljivo to oko "pravila" za .223......saznao sam danas da je prvi u lovačkoj pucao kalibrom .223 i da je bilo gunđanja oko toga, a na pozivnici je pisalo nešto sasvim drugo. Radi se o nekoj greški u pozivu ili?