P: Izhmash Saigu 7.62x39

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mirok » 16 Jul 2020, 20:16

AR15 fan wrote:Mirok za tebe prijateljska cijena na račun moje ženidbe 10000 kuna pa da ne moraš dar davati :A25:

Mike ajde se ako nije bed javno pohvali koliko ti je dugih, a koliko kratkih cijevi u životu prošlo kroz ruke, naravno da su bile tvoje :A13:
A i svadbu si iskomercijalizirao :mrgreen:
Vidjeti ćeš kada uđeš u bračne vode ;)
Osim toga,zakaj bi tebi bilo bolje nek nama? :A13:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mike_Torello » 17 Jul 2020, 10:27

AR15 fan wrote:Mike ajde se ako nije bed javno pohvali koliko ti je dugih, a koliko kratkih cijevi u životu prošlo kroz ruke, naravno da su bile tvoje :A13:
a nemam ja neku zavidnu kolicinu, trenutno stanje brojim 6 dugih i 4 kratke, a bio je i neki ozbiljniji "airgun" u prolazu :D
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by jolly » 17 Jul 2020, 10:59

Ne potcjenjuj se. 10 komada nije malo. Daleko iznad prosjeka! :A28:
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 17 Jul 2020, 13:53

Mike, jesu kvalitetne te duge cijevi :mrgreen:

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by jolly » 17 Jul 2020, 15:28

Definiraj kvalitetu, kod oruzja?
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mike_Torello » 17 Jul 2020, 16:03

AR15 fan wrote:Mike, jesu kvalitetne te duge cijevi :mrgreen:
ima bivsih vojnih, ima obiteljskog nasljeđa, ima novog kupljenog...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Trapavi
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 726
Joined: 25 Dec 2019, 13:30

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Trapavi » 17 Jul 2020, 19:11

jolly wrote:Definiraj kvalitetu, kod oruzja?
A čuj kod kolekcije bi se moglo uzet kao koliko koštaju toliko su i vrijedne . Naravno u upotrebnom smislu to nije tako , ali ako ti je u ormaru puška od 50 000 eura u koferu od ružina ili što ja znam koga drva pa sa imenom majstora koji je napravio hm .

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by jolly » 17 Jul 2020, 19:39

Da, kvaliteta se moze definirati po vise kriterija.

Preciznost je prva, i najjeftinija kvaliteta.
Zatim materijali i kvaliteta drva.
Povijesna vrijednost.
Pouzdanost.
Brand proizvodjaca.
Emotivna vrijednost
Trzisna vrijednost.
Specijaliziranost puske za neku namjenu, recimo, long range match puska, tjunirana, itd
Itd

Medjusobno te kvalitete ne moraju biti povezane. Vazno je ono sto vlasnik, ili kupac trazi
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 19 Jul 2020, 10:53

Mislim da neki nisu shvatili šalu i otišli su preduboko u offtopic :A27:

dundoivica
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 612
Joined: 05 Apr 2020, 21:16
Location: Pakrac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by dundoivica » 26 Jul 2020, 15:38

nekužim jel od vas niko nije lovac ili da mu frend lovac pa odete na strelište nkegovog ili vašeg lovačkog društva i tam vježbaj i pucaj do mile volje

dundoivica
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 612
Joined: 05 Apr 2020, 21:16
Location: Pakrac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by dundoivica » 26 Jul 2020, 15:45

a što se tiče žene ljudi moji lažite našao sam gun za male pare lik hitno prodaje i take fore. sad kad sam jedini zaposlen u kuči ništa od toga al kad smo oboje radili 100 do 200 kn je išlo smotano u oružani list a da ni ka neznam za njih pa kad naiđem na nešta malo korigirala cifra koja se ženi prikaže. osim jednom kad je žena iznenadno htjela iči samnom pa sam zvao čovjeka i rekao da pred ženom kaže moju verziju cifre za ženu a ostatak mu dao u policijskoj postaji kada ona nije bila sa nama :D

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by jolly » 26 Jul 2020, 16:04

dundoivica wrote:nekužim jel od vas niko nije lovac ili da mu frend lovac pa odete na strelište nkegovog ili vašeg lovačkog društva i tam vježbaj i pucaj do mile volje
Ti mislis da sva drustva imaju streliste, ili prijavljeno mjesto za vjezbe gadjanja?

Za tako nesto ne postoji zakonska obaveza lovackim drustvima.

Postoji preporuka da se pred sezonu provjere karabini. i to je to. P-r-e-p-o-r-u-k-a.

Drustva koja imaju savjesno vodstvo, koja se uredno vode, obicno imaju organizirano provjeru karabina prije sezone, pa i mjesto predvidjeno za vjezbe gadjanja, a poneko drustvo k tome ima i trap streljanu. Ali ovo vec spada u rijetkosti.

Moj je dojam da vecina drustava tog nema.

Dovesti frenda koji nije lovac, nego recimo sportski strijelac, u loviste da puca na metu, blago receno nije uobicajeno. A pogotovo ako se procita prethodno.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

dundoivica
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 612
Joined: 05 Apr 2020, 21:16
Location: Pakrac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by dundoivica » 26 Jul 2020, 22:06

nemam pojma tu kod nas svako lovacko drustvo ima streliste nista posebno al je ipak mjesto izolirano od naselja i imaju postolja za mete svaki frend lovac kad sam ga pitao da idemo malo pucat i vjezbat je rekao nema problema tak da neznam nekuzim se u propise i tehnikalije al aam znam da se svaki puta najavimo i nazovemo pu. i rokaj

User avatar
Tihi72
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 170
Joined: 05 Aug 2020, 04:11
Location: Osijek

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Tihi72 » 22 Aug 2020, 16:49

dundoivica wrote:nekužim jel od vas niko nije lovac ili da mu frend lovac pa odete na strelište nkegovog ili vašeg lovačkog društva i tam vježbaj i pucaj do mile volje
divlji zapad... :A27: :A27:
Slučajni događaj stvar je nemara...

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 01 Sep 2020, 11:11

Puška u konfiguraciji bez ZenitCo B-33 poklopca sanduka sa šinom, prednjeg tricijskog ciljnika, lampe sa pressure switcom, Armacon razbijača plamena...sa Magpul pištoljskom drškom, Armacon enhanced safety selector, zadnjim AKM ciljnikom sa skalom do 800 metara, standardnim poklopcem sanduka, ZenitCo B-10M i B-19U rukohvatom + B-9M produžetkom rukohvata, Magpul prednjom drškom, tvorničkim prednjim ciljnikom i AK-74 tipom plinske kočnice. Originalni spremnik + Jugo M70 spremnik + Magpul Gen M3 AK spremnik. 100 komada Jugo M67 ili rinfuze čelik municije. 25 komada R50 ili 25 IPSC silueta meta.

= 6500 kuna.

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 23 Sep 2020, 12:20

Molim da ozbiljno svi shvatiti ovaj post, u redu se šaliti, zezati, pitati ali istrolali smo oglas na 3 strane. Postaviti ću novi oglas i ako je moguće napraviti da na njemu nema objava osim mojih ili da ih postavi administrator. Hvala na razumijevanju.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest