ISSF
Moderator: Original_G
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: ISSF
oh, znaci jos ce dobiti i godisnju dividendu za tih 350kn? =) hehe
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: ISSF
Nema se tu šta vrdat. Kada se odlučiš, dođeš u klub i to je to. Uostalom tako su došli shuro, oštri, brankec i sin...
Pošaljem ti pp sa podatcima. U srijedu u 20 h smo u klubu sad preko ljeta.
stisni sms da si dobio pp. da znam da je prošlo...
Pošaljem ti pp sa podatcima. U srijedu u 20 h smo u klubu sad preko ljeta.
stisni sms da si dobio pp. da znam da je prošlo...
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Evo i kalendara natjecanja za međunarodni program u 2012. godini
http://www.sszg.hr/images/stories/novos ... _pu_pi.pdf

http://www.sszg.hr/images/stories/novos ... _pu_pi.pdf
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
U Lonatu se održava svjetski kup sačmaricama.
Josip Glasnović je lijepo odradio prvi dan. ( http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... .1.TR125.0 )
Uspješno pogađanje glinenih golubova i sutra
Josip Glasnović je lijepo odradio prvi dan. ( http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... .1.TR125.0 )
Uspješno pogađanje glinenih golubova i sutra
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Zanimljiv zadnji hitac u finalu SK u Minkenu - http://www.issf-sports.org/pages/result ... rid=396062 
Evo i rezultata - http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... 830.1.FP.0
Kibidabi
Evo i rezultata - http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... 830.1.FP.0
Kibidabi
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Lijevoruka, desnokosooka nepogrešivost iliti 50x10
http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30
http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30
Oštri
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: ISSF
tako i ja ljevoruk i desnook... ali samo to, bez desetki =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
58. hitac od 70 je jedina devatka: http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30
Greška strelca ili možda ipak kakav kineski metkić
Greška strelca ili možda ipak kakav kineski metkić
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Slijedeči vikend je prvi od samo tri ovogodišnja MK turnira, a održava se u Stobreču,
uz nestupe strelaca i strelica iz regije:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5675.pdf
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Evo i konačnog rasporeda: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5695.pdf
Činjenica je da je puno suvisliji od onog u raspisu.
Da je bio takav otpočetka, vjerojatno bih nazočio i nastupio.
Sad je nažalost prekasno.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
I nadalje se osječam namagarčen
Nešto što je trebalo izgledati: polazak u subotu u 02,00 iz Zaprešića, dolazak 7,30 u Stobreč, PSI- nastup, nočenje, 30+30 nastup i natrag u Zaprešić, dolazak kući u večernjim satima u nedjelju,
sada bi izgledao: polazak u subotu u 6,00; nastup PSI + nastup 30+30 i dolazak kući istog dana u kasnim večernjim satima.
Konačni je raspored objavljen nakon roka za prijavu, pa ispada da je cilj bio da što manje strijelaca dođe na natjecanje.
Na taj način se streljaštvo ne može unaprijediti i omasoviti.
Vjerojatno nisam jedini koji bi potegnuo do Stobreča i opalio dva jaka međunarodna meča u jednom danu, bez potrebe za ranim ustajanjem i nočenjem.
Preostaje mi jedino sutra na Oboju pucati sam protiv sebe
Za ove se tekme bar unaprijed znalo
Nešto što je trebalo izgledati: polazak u subotu u 02,00 iz Zaprešića, dolazak 7,30 u Stobreč, PSI- nastup, nočenje, 30+30 nastup i natrag u Zaprešić, dolazak kući u večernjim satima u nedjelju,
sada bi izgledao: polazak u subotu u 6,00; nastup PSI + nastup 30+30 i dolazak kući istog dana u kasnim večernjim satima.
Konačni je raspored objavljen nakon roka za prijavu, pa ispada da je cilj bio da što manje strijelaca dođe na natjecanje.
Na taj način se streljaštvo ne može unaprijediti i omasoviti.
Vjerojatno nisam jedini koji bi potegnuo do Stobreča i opalio dva jaka međunarodna meča u jednom danu, bez potrebe za ranim ustajanjem i nočenjem.
Preostaje mi jedino sutra na Oboju pucati sam protiv sebe
Za ove se tekme bar unaprijed znalo
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Drugi ovogodišnji MK turnir bude na potočiću:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5726.pdf
Zanimljivo je kako se sada iz moga TOZa može dosta bolje pogađati.
Okidanje je 10-ak puta teže i podešeno je na 250 grama, a prvi rezultati govore o dobitku 30-ak krugova.
Interesantno bude sutra otpucati jedan kontrolni trening na potočiću i vidjeti kak to izgleda u uvjetima te streljane,
a koja se jaako razlikuje od Oboja.
Nova ISSF pravila skratila su dosadašnjih 2 sata na 15+90 minuta, pa nema prostora za kilavljenje.
I kod drugih disciplina ima promjena, a bit svega je pojaviti se na vatrenoj liniji pola sata prije od vremena naznačenog
u pozivu, jer ono označuje start meča, a prije toga se odrađuje priprema i proba.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Za sutrašnji su turnir ponešto promjenili satnicu, a evo i prijavljenih po disciplinama:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5739.pdf
Ima nas
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5739.pdf
Ima nas
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Evo i jučerašnjih rezultata: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5742.pdf
za forumaše i ostvarene rezultate 
Raspisa za Osijek još uvijek nema
Raspisa za Osijek još uvijek nema
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

