ISSF

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: ISSF

Post by zdebat » 25 Aug 2011, 15:28

nisam spomenuo kamate he he :twisted:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: ISSF

Post by Mike_Torello » 25 Aug 2011, 17:03

oh, znaci jos ce dobiti i godisnju dividendu za tih 350kn? =) hehe
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: ISSF

Post by zdebat » 25 Aug 2011, 21:40

One druge kamate

Šicamu
Pozornik
Pozornik
Posts: 34
Joined: 14 Apr 2010, 14:59
Location: Samobor

Re: ISSF

Post by Šicamu » 29 Aug 2011, 10:47

pa dobro, daj konačno reci što mi je činit !? vreme je novac, a love sve manje...zato ne vrdaj,
neg se izjasni, komprende!? :A16:
mudar čovjek zna sve. snalažljiv čovjek zna svakoga.

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: ISSF

Post by zdebat » 29 Aug 2011, 15:58

Nema se tu šta vrdat. Kada se odlučiš, dođeš u klub i to je to. Uostalom tako su došli shuro, oštri, brankec i sin...
Pošaljem ti pp sa podatcima. U srijedu u 20 h smo u klubu sad preko ljeta.

stisni sms da si dobio pp. da znam da je prošlo...

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 28 Feb 2012, 22:46

Evo i kalendara natjecanja za međunarodni program u 2012. godini

http://www.sszg.hr/images/stories/novos ... _pu_pi.pdf

:A30:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 03 May 2012, 22:44

U Lonatu se održava svjetski kup sačmaricama.
Josip Glasnović je lijepo odradio prvi dan. ( http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... .1.TR125.0 )
Uspješno pogađanje glinenih golubova i sutra :A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 24 May 2012, 22:10

Zanimljiv zadnji hitac u finalu SK u Minkenu - http://www.issf-sports.org/pages/result ... rid=396062 :A00:
Evo i rezultata - http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... 830.1.FP.0
Kibidabi :mrgreen:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 24 May 2012, 22:20

Lijevoruka, desnokosooka nepogrešivost iliti 50x10 :mrgreen:
http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30
Oštri

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: ISSF

Post by Mike_Torello » 24 May 2012, 22:39

tako i ja ljevoruk i desnook... ali samo to, bez desetki =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 25 May 2012, 17:37

58. hitac od 70 je jedina devatka: http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30

Greška strelca ili možda ipak kakav kineski metkić :mrgreen:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: ISSF

Post by zdebat » 25 May 2012, 23:18

Da samo znaš kakve kinezi metkiće rade, nešto su duži i puno precizniji od ostalih. Ne bi vjerovao.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 17 Apr 2013, 09:01

:!: :!: :!:

Slijedeči vikend je prvi od samo tri ovogodišnja MK turnira, a održava se u Stobreču,
uz nestupe strelaca i strelica iz regije:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5675.pdf
:idea:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 26 Apr 2013, 09:02

:?: :?: :?: :?: :?:

Evo i konačnog rasporeda: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5695.pdf

Činjenica je da je puno suvisliji od onog u raspisu.
Da je bio takav otpočetka, vjerojatno bih nazočio i nastupio.
Sad je nažalost prekasno. :A00:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 26 Apr 2013, 18:04

I nadalje se osječam namagarčen :A00:
Nešto što je trebalo izgledati: polazak u subotu u 02,00 iz Zaprešića, dolazak 7,30 u Stobreč, PSI- nastup, nočenje, 30+30 nastup i natrag u Zaprešić, dolazak kući u večernjim satima u nedjelju,
sada bi izgledao: polazak u subotu u 6,00; nastup PSI + nastup 30+30 i dolazak kući istog dana u kasnim večernjim satima.
Konačni je raspored objavljen nakon roka za prijavu, pa ispada da je cilj bio da što manje strijelaca dođe na natjecanje.
Na taj način se streljaštvo ne može unaprijediti i omasoviti.
Vjerojatno nisam jedini koji bi potegnuo do Stobreča i opalio dva jaka međunarodna meča u jednom danu, bez potrebe za ranim ustajanjem i nočenjem.
Preostaje mi jedino sutra na Oboju pucati sam protiv sebe :mrgreen:
Za ove se tekme bar unaprijed znalo :A18:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: ISSF

Post by zdebat » 26 Apr 2013, 21:40

Organizator je vrlo nevješto sastavio raspis natjecanja. Npr. nije napisao za koju kategoriju natjecatelja i koja je disciplina za 30+30.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 29 Apr 2013, 15:34

Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 08 May 2013, 07:44

:!: :!: :!:

Drugi ovogodišnji MK turnir bude na potočiću:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5726.pdf

Zanimljivo je kako se sada iz moga TOZa može dosta bolje pogađati.
Okidanje je 10-ak puta teže i podešeno je na 250 grama, a prvi rezultati govore o dobitku 30-ak krugova.
Interesantno bude sutra otpucati jedan kontrolni trening na potočiću i vidjeti kak to izgleda u uvjetima te streljane,
a koja se jaako razlikuje od Oboja.
Nova ISSF pravila skratila su dosadašnjih 2 sata na 15+90 minuta, pa nema prostora za kilavljenje.
I kod drugih disciplina ima promjena, a bit svega je pojaviti se na vatrenoj liniji pola sata prije od vremena naznačenog
u pozivu, jer ono označuje start meča, a prije toga se odrađuje priprema i proba.
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 17 May 2013, 18:17

Za sutrašnji su turnir ponešto promjenili satnicu, a evo i prijavljenih po disciplinama:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5739.pdf
Ima nas :mrgreen:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 19 May 2013, 09:51

Evo i jučerašnjih rezultata: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5742.pdf
:A28: za forumaše i ostvarene rezultate :A25:


Raspisa za Osijek još uvijek nema :A00:
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests