Page 4 of 5
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 28 Apr 2010, 21:16
by oštrostrijelac
Pozdrav ekipi koja marljivo trenira i nema vremena za forum
Uspješan nastup svima koji će se natjecati na Drenovi u subotu

Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 28 Apr 2010, 21:52
by Breadfan
Imate li kakve želje/zamisli/ideje glede eventualne video reportaže s prvomajskog turnira?
Što bi ste željeli vidjeti?
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 28 Apr 2010, 22:05
by oštrostrijelac
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 28 Apr 2010, 22:13
by Breadfan
A šta ja znam..znaš kako ti je to: ako ne budem imao nekakav koncept kako to sve napravit, onda mi je bezveze na silu bacat online. Zato pitam. Možda budem "u štosu" kad budem gore, a možda i ne. Zato pitam sad ovako, ako neko ima nekakve posebne želje ili ideje.
Sličnu diskusiju sam imao s Mikeom prošle godine, a vezano za Sniper Cup.

Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 28 Apr 2010, 23:02
by Original_G
Pokaži discipline tj. baš sportska reportaža, preciza se može rezati i kombinirati a brza može i u komadu (10 sec).
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 30 Apr 2010, 10:20
by Original_G
Eto nažalost ja otkazujem svoj dolazak radi ispitnih obveza

Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 30 Apr 2010, 13:29
by Breadfan
Ne znam ko će sve na kraju doći, ali ako budete, moći ćete me prepoznat po crnoj Springfield XD majici.
Edit by Admin: ...i kameri u rukama =)
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 30 Apr 2010, 17:15
by istra champion
Sigurno ti ljepše stoji majica s bananom, a i više bode u oči

.
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 02 May 2010, 15:05
by risbo
cestitke svim sudionicima turnira i nadam se dogodine jos boljim rezultatima
evo i biltena
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 03 May 2010, 10:07
by oštrostrijelac
Čestitke slavodobitnicima
Nedostaju mi neka imena
Osim videoreportaže nitko ni riječi

Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 03 May 2010, 12:56
by istra champion
Oružje s kojim je pucano:
Pištolj VK 10+10
1.SIG P-210/6, 4.72''
2.SIG-HAMMERLI P-240, 6''
3.SIG SAUER P226 X-SIX, 6''
4.ČZ SPORT II (Frankonia), 6''
Revolver VK 10+10
1.S&W-prerada, 6''
2.S&W 686 (stari tip), 6''
3.S&W 686 magnum plus, 6''
4.S&W 686 Target Champion (Wischo), 6''
Samo kvalitetno oružje za Top.4

.
Čestitke natjecateljima, a pogotovo prvaku u ''kraljevskoj disciplini'', koji je imao najkraću cijev

.
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 03 May 2010, 17:47
by Original_G
Svaka čast pobjedniku

a i ostalima!
Hvala Istra na informaciji, svakako interesantno.
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 03 May 2010, 18:38
by istra champion
Ma nema na čemu. Nek se zna s kojim oružjem pucaju osvajači medalja, a i drveni

.
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 14 Apr 2011, 08:17
by istra champion
Evo i službenog poziva za ovu godinu, puca se u dva dana i to 30.4.2011.g. za strijelce koji po prvi put nastupaju na natjecanju i one koji u prošloj godini imaju manji rezultat od 160 krugova u disciplini pištolj VK 10+10 i dana 1.5.2011.g. za strijelce koji imaju normu od 160 krugova na natjecanjima u prošloj godini. Ostale uvjete pročitajte u pozivima koji se nalaze u prilogu. Za eventualne nejasnoče obratite se organizatoru natjecanja.
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 01 May 2011, 23:08
by sperac
pozdrav strijelcima,
u iščekivanju biltena i novog natjecanja
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 02 May 2011, 14:55
by istra champion
Evo Biltena

.
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 02 May 2011, 20:56
by sperac
poštovani kolega,
hvala na rezultatima.
Do novog susreta, sportski pozdrav

Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 02 May 2011, 21:00
by Tsunamy
Čestitke Legi ŠPERCU, na osvojenom SREBRU!
BRAVO LEGENDO!
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 05 May 2011, 08:43
by Wagner
Čestitke najboljem revolverašu! Forza Protect! 
Re: Prvomajski turnir u Rijeci
Posted: 08 May 2011, 13:28
by sperac
evo par slika za uspomenu
p.s. ako nekomu sa slike smeta što je postavljen, slobodno neka me kontaktira pa ču ju izbrisati
