Re: Koju optiku izabrati-prijedlozi i iskustva
Posted: 16 Oct 2013, 00:47
Koliko para toliko muzike! Ovaj Americki bi mogao biti dobar(pod uvjetom da nije proizveden u
Kini) , Svedski Aimpoint je broj jedan sto se tice ,crvene ili zelene, tocke! Inace ovo sto zelis je
jako dobra stvar za lov na svinje divlje u pogonu,pucas sa oba oka otvorena i sam tim si brzi i
komotniji, situacija ti je stalno pod kontrolom i puno je sigurnije sto se tice drugih ucesnika u lovu
i posebno pasa jel su oni gotovo uvijek u blizini divljaci, a periferni vid koji je jako bitan u takvim
lovovima ti nije zaklonjen. Mana ovih uredjaja ( s obzirom na namjenu ustvari nije mana ) je da je
u sumrak, tj pri smanjenom dnevnom svijetlu prakticno neupotrebljiv..
Kini) , Svedski Aimpoint je broj jedan sto se tice ,crvene ili zelene, tocke! Inace ovo sto zelis je
jako dobra stvar za lov na svinje divlje u pogonu,pucas sa oba oka otvorena i sam tim si brzi i
komotniji, situacija ti je stalno pod kontrolom i puno je sigurnije sto se tice drugih ucesnika u lovu
i posebno pasa jel su oni gotovo uvijek u blizini divljaci, a periferni vid koji je jako bitan u takvim
lovovima ti nije zaklonjen. Mana ovih uredjaja ( s obzirom na namjenu ustvari nije mana ) je da je
u sumrak, tj pri smanjenom dnevnom svijetlu prakticno neupotrebljiv..