Page 1 of 1
Prodajem spremnike
Posted: 04 Feb 2009, 18:49
by Luger
Prodajem spremnike za slijedeće pištolje:
1. CZ M70 - 60 kuna
2. CZ M88A - 80 kuna
3. CZ M57 - 70 kuna
4. PHP MV - 90 kuna
5. CZ 99 - 100 kuna

- slika.jpg (3.06 KiB) Viewed 18524 times
Re: Prodajem spremnike
Posted: 04 Feb 2009, 19:05
by tigi
CZ-99 za srpsku crvenu zastavu ili nešto drugo?
Re: Prodajem spremnike
Posted: 04 Feb 2009, 19:07
by Luger
Spremnik za Crvenu zastavu 99, kalibar 9 mm Luger.
Re: Prodajem spremnike
Posted: 06 Feb 2009, 20:39
by Luger
Izgleda da svi imate XDm, morati ću spremnike baciti u staro željezo

.
Re: Prodajem spremnike
Posted: 06 Feb 2009, 20:45
by nobile157
Pa baš i nije neka potražnja za tim modelima...

Re: Prodajem spremnike
Posted: 06 Feb 2009, 21:02
by Luger
Svaka stvar ima kupca. Neki vole i klasično oružje, npr. kao ja.
Re: Prodajem spremnike
Posted: 06 Feb 2009, 21:04
by nobile157
Onda ne bacaj spremnike, nikad se nezna

Re: Prodajem spremnike
Posted: 06 Feb 2009, 21:23
by blackpowder
Luger, postavi oglas na www. lovac.info tamo ima više klasičara
Re: Prodajem spremnike
Posted: 06 Feb 2009, 21:49
by BOXI
BLACK ma problem je još u poštarini. Ja bi kupio ovog za M57 nek se nađe još koji, ali kad na cijenu (koja je malo hot )dodaš i poštarinu od 15-20 kn onda ispada preskupo.Zadnjeg sam kupio na aukcijama za 45,00 kn i poštarina me koštala 15 kn. i to je već prihvatljivo. Zato moja ponuda glasi 70,00 sa osobnom dostavom a ja častim sa gemištom.
Re: Prodajem spremnike
Posted: 06 Feb 2009, 22:41
by tigi
da i ja sam zainteresiran za onaj od cz 99 ali mi je malčice cijena poveća!