Page 1 of 1

Clanak o samogradnji hladnog oruzja

Posted: 12 Feb 2009, 23:30
by Knife_maniac
Naletio sam na jedan forumcic i na ovaj thread pa pogledajte, isplati se.

http://www.huntchat.com/showthread.php?t=47827

Komentari ? 8-)


Re: Clanak o samogradnji hladnog oruzja

Posted: 13 Feb 2009, 05:17
by Legion66
Lijep nož, svakako vrijedan razmišljanja za kakav projekt. Za sad me još drži nož od lanca.