Page 1 of 1
Dedovina na pazar
Posted: 13 Feb 2009, 21:43
by remo
Zračna puška CAL 4,5/177 M56/76 Zastava Kragujevac Made in Jugoslavija
Zračni pištolj CAL 4,5/177 Slavia ZVP Made in Czechslovakia
Potreban servis
U kompletu cijena 1800kn
098/337-969
Re: Dedovina na pazar
Posted: 14 Feb 2009, 22:35
by Mike_Torello
remo wrote:Zračna puška CAL 4,5/177 M56/76 Zastava Kragujevac Made in Jugoslavija
plus
Zračni pištolj CAL 4,5/177 Slavia ZVP Made in Czechslovakia
plus
Potreban servis
nije jednako
U kompletu cijena 1800kn
Sorry, ali za danasnje uvjete za tolike novce kupis novije i modernije kojem nije potreban servis. Mislim da si pretjerao sa cijenom. pitaj posto bi BOXI prodao svoju staru zastavu kojoj vjerujem da jos uvijek ne treba servis. Sretno s prodajom! =)
Re: Dedovina na pazar
Posted: 14 Feb 2009, 23:27
by BOXI
Vrijednost moje stare zastave je cca 100-200 kn iako je ja iz sentimentalnih razloga ne prodajem. Imam 2 kom i sad sam od kolege dobio još jednu na poklon. (čuo je da sam počeo skupljati staro oružje .....pa nek se nađe, kaže kad nema ništa starog a vatrenog). Zračni pištolj nove generacije koji je kudikamo bolji kupiš novi za 500-600 kn.
Realno ova njegova djedovina ne vrijedi više od 200-250 kn, osim ako ju je posjedovala kakva "povijesna ličnost" onda možda vrijedi i puno više. Nedavno je lik prodavao puške "voljenog maršala" po 1 milijunčić kuna, ali mislim da bezuspješno. Izgleda da nije našao budalu.
Inače za mladog kolegu imam specijalnu ponudu:
nova zračna puška + novi zračni pištolj + 1000 kom dijabola = 1200 kn
Re: Dedovina na pazar
Posted: 14 Feb 2009, 23:37
by marko
remo, nudim ti 300 kunica za ovo

Re: Dedovina na pazar
Posted: 15 Feb 2009, 16:27
by BOXI
Zračne puške:
Hatsan model 33 = 499,00 kn
Hatsan model 70 = 549,00 kn
Hatsan model 75 = 559,00 kn
Hatsan model 80 = 569,00 kn
Hatsan model 90 = 589,00 kn
Gamo Delta = 529,00 kn
Pištolj:
Hatsan mod. 25 = 388,00 kn
gamo P-800 = 289,00 kn
gamo AF-10 = 410,00 kn
gamo PX-107 = 429,00 kn
gamo P-23 = 469,00 kn
Vidiš i sam da u pojedinim kombinacijama ostane i za cca 3000 kom dijabola.
Re: Dedovina na pazar
Posted: 15 Feb 2009, 21:55
by shelby-eleanor