K: visak kožni za bayo M-48
Posted: 10 Mar 2009, 19:31
Kupujem dobar kožni visak za bayo M 48 po razumnoj cijeni .
Ako netko ima kožni visak za M24 također neka da ponudu.
Hvala i LP!
Ponude na PP
Ako netko ima kožni visak za M24 također neka da ponudu.
Hvala i LP!
Ponude na PP