Page 1 of 1

K: visak kožni za bayo M-48

Posted: 10 Mar 2009, 19:31
by allman
Kupujem dobar kožni visak za bayo M 48 po razumnoj cijeni .
Ako netko ima kožni visak za M24 također neka da ponudu.

Hvala i LP! :A25:

Ponude na PP