Page 1 of 1
Okupljanja
Posted: 17 Mar 2009, 11:07
by k.horvat
Pretpostavljam da nas je poprilicno zainteresiranih za druzenje.
Ja sam skoro svaki vikend barem pola dana u Derezi na streljani.
Ima netko zainteresiran da se nadjemo i malo druzimo?
Prijedozi...
Re: Okupljanja
Posted: 17 Mar 2009, 14:26
by k.horvat
Znači famozna, čestospominjana Dereza je Ovdje...

- Kako nebi bilo dodatnih pitanja!!
Re: Okupljanja
Posted: 23 Mar 2009, 16:05
by k.horvat
Vidim da ima upita oko vlasnistva streljane.
Streljana je od streljackog kluba Cazmatrans.
Postoji opcija godisnje clanarine (mislim da je 150 kn)
+ koristenje streljane (10 kn po dolasku) i moze
se iznajmljivati vremenski.
FIVE W
Posted: 25 Mar 2009, 07:27
by blackpowder
blackpowder & Blaja
oprašuju crnim prahom
Rijeka streljana Drenova
danas 25.03.2009 iza 13 sati
onako za gušt,
Re: Okupljanja
Posted: 25 Mar 2009, 20:12
by BOXI
k.horvat wrote:Vidim da ima upita oko vlasnistva streljane.
Streljana je od streljackog kluba Cazmatrans.
Postoji opcija godisnje clanarine (mislim da je 150 kn)
+ koristenje streljane (10 kn po dolasku) i moze
se iznajmljivati vremenski.
Daj podatke da i ja uplatim godišnju članarinu. Nije bit koliko bum puta tebi došel na škropec, već je bit da se pomogne lokalna udruga.
Re: Okupljanja
Posted: 26 Mar 2009, 07:58
by blackpowder
slike sa Drenove imam na mobitelu i sad sam na sto čuda zakaj to ne šalje dalje! Mob je novi pretplata nova od prije par dana ima tko ideju?
Re: Okupljanja
Posted: 01 Dec 2009, 00:24
by tehnotezak
U izgradnji je lijepa i moderna streljana blizu Hampovice(BJ) samo nikako da se otvori.Zahvaljujuci slavnoj birokraciji i td...
Re: Okupljanja
Posted: 01 Dec 2009, 00:29
by tehnotezak
k.horvat wrote:Pretpostavljam da nas je poprilicno zainteresiranih za druzenje.
Ja sam skoro svaki vikend barem pola dana u Derezi na streljani.
Ima netko zainteresiran da se nadjemo i malo druzimo?
Prijedozi...
De poslji mi svoj broj na P.M. ja bi rado dosel.Tak itak nemam gde osvetlati cevke osim u lovu,a i tam nemres navek.
