Page 1 of 1
metak ?
Posted: 30 Mar 2009, 22:26
by BOXI
za što se koristi ovo streljivo u sredini ? cal .17BMF (lijevo je 30.06 a desno 50-etka)
Re: metak ?
Posted: 30 Mar 2009, 22:36
by Mike_Torello
ja tu ne kuzim gdje zavrsava chaura a gdje pocinje zrno.
Re: metak ?
Posted: 30 Mar 2009, 22:42
by BOXI
Ovo bakreno na vrhu je zrno .....jaaaako malo. Manje nego moje dijabole
Re: metak ?
Posted: 30 Mar 2009, 22:52
by Mike_Torello
ma daj, pa to je neka sprdnja...
Re: metak ?
Posted: 30 Mar 2009, 23:22
by Legion66
To čudo su perverzni američani smislili za odstrijel grabežljivaca.
Re: metak ?
Posted: 30 Mar 2009, 23:41
by Mike_Torello
ma to je neka pisaljka... ima brdo nepravilnosti u tome da bi to bio ispravan metak, daj sliku vece rezolucije i iz jos kojeg kuta.
ili neka kerefeka napravljena od 3 cahure i jednog zrna
Re: metak ?
Posted: 30 Mar 2009, 23:42
by J07@
ak ovo nije prvi aprilili
onda koji je to kalibar?
tolko barutno punjenje a tak mali kalibar
meni sumjivo
a vama ?
a i to kaj velis
slika mi nekak mutna

Re: metak ?
Posted: 31 Mar 2009, 00:35
by Necto
Slika je editirana u Photoshopu .... = FAKE ...

Re: metak ?
Posted: 31 Mar 2009, 09:45
by J07@
Re: metak ?
Posted: 31 Mar 2009, 09:51
by BOXI