Page 1 of 1

metak ?

Posted: 30 Mar 2009, 22:26
by BOXI
za što se koristi ovo streljivo u sredini ? cal .17BMF (lijevo je 30.06 a desno 50-etka)

Re: metak ?

Posted: 30 Mar 2009, 22:36
by Mike_Torello
ja tu ne kuzim gdje zavrsava chaura a gdje pocinje zrno.

Re: metak ?

Posted: 30 Mar 2009, 22:42
by BOXI
Ovo bakreno na vrhu je zrno .....jaaaako malo. Manje nego moje dijabole

Re: metak ?

Posted: 30 Mar 2009, 22:52
by Mike_Torello
ma daj, pa to je neka sprdnja...

Re: metak ?

Posted: 30 Mar 2009, 23:22
by Legion66
To čudo su perverzni američani smislili za odstrijel grabežljivaca.

Re: metak ?

Posted: 30 Mar 2009, 23:41
by Mike_Torello
ma to je neka pisaljka... ima brdo nepravilnosti u tome da bi to bio ispravan metak, daj sliku vece rezolucije i iz jos kojeg kuta.
ili neka kerefeka napravljena od 3 cahure i jednog zrna

Re: metak ?

Posted: 30 Mar 2009, 23:42
by J07@
ak ovo nije prvi aprilili

onda koji je to kalibar?

tolko barutno punjenje a tak mali kalibar

meni sumjivo
a vama ?

a i to kaj velis
slika mi nekak mutna :A03:

Re: metak ?

Posted: 31 Mar 2009, 00:35
by Necto
Slika je editirana u Photoshopu .... = FAKE ... :A20:

Re: metak ?

Posted: 31 Mar 2009, 09:45
by J07@

Re: metak ?

Posted: 31 Mar 2009, 09:51
by BOXI