Page 1 of 1
Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.
Posted: 04 May 2009, 02:57
by Breadfan
Napravio sam kratki video osvrt na nedavno održani turnir, a možete ga pogledati na:
http://www.youtube.com/watch?v=_dz4zjdb29Q

Re: Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.
Posted: 04 May 2009, 11:07
by k.horvat
Svaka cast Spiljberg!
Posebno sam odusevljen zavrsetkom!!!
U skladu s danim mi ovlastima od velikog Administratora...
... proglasavam te forumskim malim od kamere! 
Re: Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.
Posted: 04 May 2009, 13:05
by toni_u
Re: Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.
Posted: 04 May 2009, 14:30
by Breadfan
k.horvat wrote:
... proglasavam te forumskim malim od kamere! 
Hvala, hvala!
