Page 1 of 1

Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.

Posted: 04 May 2009, 02:57
by Breadfan
Napravio sam kratki video osvrt na nedavno održani turnir, a možete ga pogledati na:
http://www.youtube.com/watch?v=_dz4zjdb29Q
:A27:

Re: Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.

Posted: 04 May 2009, 11:07
by k.horvat
Svaka cast Spiljberg!
Posebno sam odusevljen zavrsetkom!!! :A28:

U skladu s danim mi ovlastima od velikog Administratora...

... proglasavam te forumskim malim od kamere! :mrgreen:

Re: Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.

Posted: 04 May 2009, 13:05
by toni_u
:A28:

Re: Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.

Posted: 04 May 2009, 14:30
by Breadfan
k.horvat wrote: ... proglasavam te forumskim malim od kamere! :mrgreen:
Hvala, hvala! :mrgreen: