Page 1 of 1

TASK: Kalibri

Posted: 05 Apr 2008, 17:56
by Mr.Cabdriver
Netko bi mogao iscrpno obradit temu kalibara i postati to. Ja se osobno posve gubim u toj temi i volio bih pročitati jedan iscrpan esej o tome :idea:

Re: TASK: Kalibri

Posted: 05 Apr 2008, 18:08
by Mike_Torello
Mr.Cabdriver wrote:Netko bi mogao iscrpno obradit temu kalibara i postati to. Ja se osobno posve gubim u toj temi i volio bih pročitati jedan iscrpan esej o tome :idea:
To renato ima vrlo dobro pokriveno... plus jos neke beneficije...

vise o tome pogledajte na Renatovoj stranici
http://www.renato0013.webizlog.com/

a za same kalibre...
http://www.renato0013.webizlog.com/inde ... eljivo.htm

Ali preporucam pregledati cijelu stranicu

P.S. Renato svaka cast, vidim da se kolekcija udebljala =)