Page 1 of 1

Komercijalni lov sezona 2009/10

Posted: 11 Nov 2009, 14:56
by SSG
Ako ima zainteresiranih za komercijalni lov neka me kontaktiraju na PM.

Re: Komercijalni lov sezona 2009/10

Posted: 12 Nov 2009, 13:21
by SSG
Lov se organizira u Lovištu "Vrebac" br. IX/23, Ličko senjska županija. Lovište je bogato crnom divljači i nalazi se preko puta odmorišta Zir na autocesti zg-st (otprilike 30km od gs prema st). Uvjeti: cijena je 100eura po lovcu, dva pogona, ručak, trofej uračunat u cijenu.
Org. garantira da će se pucati na svinje, br odstrijeljenih grla ovisi o nama .


Ovo lovište NIJE pod minama .... Ovim lovištem upravlj jedan gospodin koji je u tome profesionalno i relativno dugo... U 9 godina lovozakupa ostrijeljeno preko 100 veprova u medalji...Odstreli trofejnih primjeraka nisu rijetki u pogonskim lovovima.Naime za komercijalu love/tjeraju na dijelu lovišta kojeg drže kao svojevrsni „rezervat“ te tamo članovi nemaju prava lova ni odstrela kako mi je objašnjeno,znači svinje/krmače se tamo prase.Taj dio se terena lovi svega par puta godišnje.Vlasnik lovišta je Vrebac.Datum kada bi lovili je 21.11.09.Lovozakupnik kaže da bi trebalo bit 15-20 lovaca ne više!

Tereni su odlični (rekao mi je jedan dečko koji je tamo lovio) i ne pretjerano teški a divljači ima i pruža se mogućnost za pucanje a šta se tiče mina tog nema ni blizu lovište je sigurno a domaćin je dobar organizator i poznavatelj skupni lovova,mislim da ćemo uživati.

Mjesta nema još puno!!!!

Mobitel na PM zainteresiranima