Page 1 of 1
prosljedujem oglas iz casopisa "meta"
Posted: 01 Mar 2010, 12:59
by Zivko Les
upravo sam kupio dotican casopis, i kao sto inace volim procitati svaki oglas u istome, ne bih li se iskreno nasmijao, procitah ih i ovaj put. jedina razlika je sto ovaj put zelim i ostale nasmijati, te mozda ovako nekom malo popraviti dan.
dakle oglas ide ovako:
puska duzine cca 2m u solidnom stanju. nedostaje joj mehanizam s kokotom. cijena: 7,000 kn Tel 1: 0989688101
(inace, vidim da doticni gospodin cabala prodaje preostale nozeve u istom, nove u originalnim kutijama

)
editirano jer sam zaboravio staviti m iza broja 2
Re: prosljedujem oglas iz casopisa "meta"
Posted: 01 Mar 2010, 13:23
by Tomy
Biserima nikad kraja...
Re: prosljedujem oglas iz casopisa "meta"
Posted: 01 Mar 2010, 18:27
by valdop
ako je dugačka dva metra = 7ooo kn, onda je metar 3500 kn, ionako nema mehanizma i kokota, jel ima neko zainteresiran za jedan metar puške da zajednički kupimo ?
Re: prosljedujem oglas iz casopisa "meta"
Posted: 01 Mar 2010, 23:06
by Mike_Torello
Vjerojatno neka musketa ili neka kremenjaca "kentucky" tipa, ili vec nesto iz tog perioda... za te novce kupis novog Sharpsa =)
Re: prosljedujem oglas iz casopisa "meta"
Posted: 01 Mar 2010, 23:20
by Zivko Les
sudeci po oglasu mogla bi biti i kartonska pokazna puska napravljena da visi sa stropa

Re: prosljedujem oglas iz casopisa "meta"
Posted: 01 Mar 2010, 23:51
by Tomy
Možda je i komad bukve sa bešavnom cijevi.

Re: prosljedujem oglas iz casopisa "meta"
Posted: 02 Mar 2010, 09:58
by BOXI
Ma to je oglas za staru kremenjaču koja je bila i na aukcijama. Izgleda super ali šteta što je nekompletna i ne vjerujem da će se naći dijelovi koji joj nedostaju. Radi se o staroj osmanlijskoj pušci preteči snajpera, a prodavač je iz Ogulina koji je bio kolekcionar ali je zbog "nekih" razloga morao pokloniti zbirku i sad se je rješava. Slična toj se prodavala također na aukcijama za 14000 kn ali su to pretjerane cijene budući da u inozemstvu su u boljem stanju i kompletne 1000-1500 Eur-a.
Re: prosljedujem oglas iz casopisa "meta"
Posted: 02 Mar 2010, 10:36
by Zivko Les
kolekcionar pa da tako smjesan oglas daje? cudno....