SALORI 2010
Posted: 24 Apr 2010, 09:27
U Osijeku na Pampasu je otvoren SALORI 2010 Sajam lova i ribolova. Nije nesto bogat opremom za streljastvo ali ako nekog zanima kako potrositi vrijeme neka proseta sajmom - besplatan upad. Evo i jedan link pa moze se vidjeti i program: http://www.os-sajam.hr/sajmovi/salori.html