Page 1 of 1
Slike trofeja članova foruma
Posted: 18 May 2010, 12:50
by SSG
Ako netko ima kakav interesantan trofejčić,neka pukne slikici.Ja ću to napraviti čim stignem
Re: Slike trofeja članova foruma
Posted: 18 May 2010, 22:41
by BOXI
kaj hoćeš da to damo kao dokazni materijal ili ???
Re: Slike trofeja članova foruma
Posted: 19 May 2010, 11:28
by SSG
Zakaj ne
Jedino ako se sramiš

Re: Slike trofeja članova foruma
Posted: 19 May 2010, 15:10
by valdop
evo moj zadnji ulov, danas ga ulovio za malo para, nije trul, ima dvije mašine, valjda zato i dva rezervoara, sada uplatim kasko i ugradim centralno zaključavanje i alarm, ali prije toga pada jedno lakiranje
Re: Slike trofeja članova foruma
Posted: 19 May 2010, 16:46
by Mike_Torello
Zelim ti sto vise voznje s njim i sto manje lezanja ispod njega!
Re: Slike trofeja članova foruma
Posted: 19 May 2010, 17:01
by valdop
interesantan autić, ispod nema ništa osim poda, vidiš diferencijale i ništa više, ispod mogu leći samo ako nema hlada okolo, jel ga ima neko, na jednoj mašini piše samo 2,7 a na drugoj 1,8 ; obje su potpuno aluminijske samo korito kartera je limeno, .