Page 1 of 1
Za lovce duboka džepa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted: 29 Jun 2010, 15:57
by don555
Re: Za lovce duboka džepa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted: 09 Jul 2010, 18:00
by SSG
A na linku na toj stranici vidi se kapelica u lovištu jednog poznatog našeg lovca kojeg ovim putem pozdravljam

Re: Za lovce duboka džepa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted: 10 Jul 2010, 14:32
by IgyBoy
SSG wrote:A na linku na toj stranici vidi se kapelica u lovištu jednog poznatog našeg lovca kojeg ovim putem pozdravljam

Šteta da ga nema na forumu vise pa da nam opise svoje lovove po NZ i Africi..

Pozdrav i od mene
