Page 1 of 1

OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 19 Aug 2010, 21:00
by istra champion
''Pozivamo vas na streljački turnir koji će se u organizaciji SK''Istra'' iz Marčane i SK ''Rječina'' iz Rijeke održati 11. rujna 2010 g. (subota) na streljani '' Vladimir Gortan'' u Rijeci sa početkom u 9 h.
VK PIŠTOLJ 10 + 10
i
VK REVOLVER 10 + 10
Natjecanje je pojedinačno po pravilima HSS-a.
Pravo nastupa imaju strijelci koji su ostvarili normu za nastup na Prvenstvu Hrvatske u navedenim disciplinama za 2010 g.
Kotizacija za jednu disciplinu iznosi 50,00 kn.
Molimo da prijave za natjecanje izvršite najkasnije do 08. rujna na telefone: 098/1909289 ili 095/9027081 ili na e-mail: emsud.ramic@ri.t-com.hr ili skistra@net.hr
Raspored po mjestima i grupama biti će objavljen 09. rujna na oglasnoj ploči.
Na natjecanju je osigurana prehrana po popularnim cijenama''.

Re: OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 11 Sep 2010, 19:59
by istra champion
Bilten u prilogu!
BILTEN_11.09.2010.G..doc
(82 KiB) Downloaded 42 times
Sve pohvale glavnom sucu i ostalima na suđenju, organizatorima i majstoru od kužine :A25: .
Pozdrav svim strijelcima koji su sudjelovali na natjecanju sa željama da to i ponove na prvenstvu Hrvatske :mrgreen: .

Re: OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 11 Sep 2010, 20:27
by Original_G
Bravo majstore :A28:

Re: OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 11 Sep 2010, 20:58
by Wagner
Hvala, hvala....služimo narodu. :D Čevapi su bili za deset. Dodatak biltenu: VK revolver-raspucavanje za drugo mjesto, moja malenkost i Vjeko. U probi oba po 48. U seriji oba po 49. Dramatično :lol: Nedostaje metaka. Punimo po četiri oba. I na kraju krug razlike. To je stresno ljudi. Vidimo se u Zagrebu, nemojte se opuštat, španajte formu......forza mare adriatico!

Re: OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 12 Sep 2010, 12:09
by Original_G
Našpanani ste ove godine na državno, to je uredu, ali se nadam da bu force mare panonia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 12 Sep 2010, 14:25
by Luger
Bravo !

Re: OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 16 Sep 2010, 08:52
by gutenberg
Sram me je uopće spomenuti da sam bio na tom natjecanju, jer sam debelo podbacio.
No, nije bilo drugo ni za očekivati, trening se sveo na jednom u dva mjeseca. Iz objektivnih razloga ne pucam svojim oružjem, već posuđenim itd. Što prije zaboraviti.
Svaka čast Istra championu, sve je bolji i boji i nema mu više ravna.
A da to ponovi na državnom, bogami zadao bi dosta glavobolje drugima za obaranje desetak godina starog rekorda.
Svaka čast. Uložio je maksimum sebe i to je dokazao rezultatom.

Re: OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 16 Sep 2010, 08:58
by istra champion
Ne treba sad pretjerivati :mrgreen: , ima tu još 15 majstora streljaštva koji imaju ''skoro'' podjednake šanse, a kojem se sve poklopi taj je prvak!

Re: OTVORENI TURNIR U RIJECI

Posted: 16 Sep 2010, 12:31
by canon11
BRAVO MAJSTORI :A28: :A28: :A28: