Page 1 of 1
Prvenstvo Zagreba puška pištolj VK rezultati:
Posted: 13 Sep 2010, 19:36
by zdebat
Prvenstvo Zagreba rezultati:
Prvenstvo Zagreba rezultati:
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... _09_10.pdf
Re: Prvenstvo Zagreba puška pištolj VK rezultati:
Posted: 13 Sep 2010, 21:52
by oštrostrijelac
Subotnji uradak iz tanđare u slici.
Moralo je bolje, ali nije.
Ni ostatak se baš nije iskazao.
Za PGZ 2011. se valja bolje pripremiti.
Re: Prvenstvo Zagreba puška pištolj VK rezultati:
Posted: 13 Sep 2010, 22:17
by oštrostrijelac
Kad sam već bio na potočiću, prijavih se i za VK pištolj, iako u životu nisam opalio metka brze paljbe.
Proba u precizi i nije bila nešto, te je uslijedilo prvih 5 metaka.
5 x žbljam i ukupno razočaravajučih 40.
Druga je serija rezultirala sa zadovoljavajučih 45.
Na kraju i nije ispalo tako loše u odnosu na konkurenciju, iako je činjenica da ova zrna i ova laboracija i nisu nešto.(a imam ih još podosta)
Uz primjereniji aparatić bih vjerojatno mogao biti uspješniji.
Na brzu ne valja previše trošiti riječi, samo konstatacija da za prvih 15 metaka u životu i nije tako katastrofalno loše.(valjda)
U nedjelju sam odlučio probati i 15+15, ali moj oldi i ja nismo baš imali dan.
Ipak valja uzeti u obzir da imamo više od 120 godina.
Za utjehu, ipak nisam dobio fenjer.
Valjda bude bolje u subotu 9.10. na klubskom turniru.
U nedjelju 10.10. provjeravam mogučnosti sa Makarovim.
Slijedeča sezona preostaje za pripreme za ulazak u društvo veterana.