Page 1 of 1

"GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Posted: 26 Sep 2010, 11:21
by Wagner
Pozdrav snejperistima i onima koji to žele biti,
u prilogu je raspis za "long range" ilitiga snajpersko natjecanje u Osijeku. Nadam se da se vidimo. Ekipa, slaganje metaka, glancanje cijevi i pravac-Osijek.
W :A27:

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Posted: 26 Sep 2010, 17:38
by oštrostrijelac
Hmm, ima tu nedorečenosti.
Ne bih volio potegnuti do Osijeka, a da mi tamo netko ne dozvoli nastup iz razloga za koje ja predhodno ne znam da mogu biti razlogom da ne mogu nastupiti.
http://www.lovac.info/index.php?option= ... Itemid=195
Govorim naime o ovome, ipak je nedovoljno opširno.
" Za sve ostalo što nije obuhvaćeno gore navedenim pravilima primjenjuju se pravila HSS-a za puške velikog kalibra - nacionalni program."

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Posted: 28 Sep 2010, 19:00
by Mike_Torello
Steta sto nisam u mogucnosti otici na ovo natjecanje =( kmeeee :A00:

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Posted: 08 Oct 2010, 09:44
by Deda
Kad je početak sutra?

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Posted: 08 Oct 2010, 17:34
by Highroller
9 sati

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Posted: 10 Oct 2010, 08:03
by Highroller
Tko nije bio, nek mu je žao :mrgreen: Čestitke pobjednicima :A28:

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Posted: 13 Oct 2010, 12:20
by Wagner
Pozdrav snajperistima, oštrostrijelcima, spotterima
u prilogu su rezultati sa natjecanja, zasebno 100 i 300 metara. Stavit ću i fotke koje sam dobio samo kad ih "risajzam". Bilo je lijepo, organizator se potrudio i stvarno je "letvica visoko postavljena".... Slijedeće godine na Grobniku (prema prijedlogu 30/31. srpnja 2011.) ćemo nastojat približit se novopostavljenom standardu iz Osijeka. Za tamburaše neznam, možda ubacimo sopile...
:A02:
Hvala osiječanima, posebno ekipi iz rova, Darku i suradnicima na trudu a posebno Goranu na strpljenju i "konjskim živcima". Nije se lako nositi sa satnijom snajperista željnih pucanja. Natjecanje je proteklo glatko, rezultati su sjajni (vidi biltene) a sad ajmo dalje...neka se snajperska priča širi i na ostale krajeve Hrvatske. Dalmatinci i Zagorci sad ste vi na redu, prodrmajte uspavale streljačke krugove i pokrenite odgovorne za streljačke objekte. Ništa bez borbe, kako to već uvijek i biva...
Pozdrav do slijedeće tekme.
W
:A25:

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Posted: 14 Oct 2010, 13:22
by oštrostrijelac
Lijepo, lijepo.
Brojna i kvalitetna ekipa se skupila na Pampasu.
Šteta što su se termini preklopili, pa nismo mogli nastupiti i još poneki.
Vidimo se slijedeće godine.
Naravno, čestitke svima skupa. :A28: