Page 1 of 1
13. OTVORENI TURNIR VETERANA ''SK MEDVEŠČAK''
Posted: 26 Sep 2010, 13:28
by istra champion
Poziv, discipline i pravila u prilogu!
Re: 13. OTVORENI TURNIR VETERANA ''SK MEDVEŠČAK''
Posted: 10 Oct 2010, 13:41
by istra champion
Re: 13. OTVORENI TURNIR VETERANA ''SK MEDVEŠČAK''
Posted: 10 Oct 2010, 20:52
by Original_G
Re: 13. OTVORENI TURNIR VETERANA ''SK MEDVEŠČAK''
Posted: 12 Oct 2010, 15:22
by MrNo
i ja se pridružujem čestitkama...

stvarno svaka čast!!! (još da ja nisam u glupo zviznul na brzom 2x0...

) no ni nisam treniral zadnja dva tjedna...
