Page 1 of 1

Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 06 Jan 2011, 18:03
by canon11
Poštovani strijelci,
Povodom dana priznanja Republike Hrvatske u subotu 15. siječnja 2011. održava se prvo ovogodišnje natjecanje u VK pištolj i VK revolver 10+10. Početak natjecanja je u 9 sati a prijave i kotizacije u iznosu 40 kuna mogu se obaviti pola sata prije natjecanja. Pravila natjecanja su prema pravilniku HSS-a za nacionalni program. Natjecanje je pojedinačno. Nakon natjecanja i dodjela medalja osiguran je ručak. U nastvaku možete vidjeti ovogodišnji plan organizacije natjecanja za VK pištolj/revolver u organizaciji i suorganizacji Streljačkog kluba Metak.

15.01 2011 – Siječanjski turnir

23.04 2011 – Trofej SK Metak

21.05 2011 – 2. Extreme Metak

30.05 2011 – Dan sporta

05.08 2011 – Dan domovinske zahvlanosti

01.10 2011 Liga SK Metak (15.10 -22.10 – 29.10 – 05.11)

Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 06 Jan 2011, 22:43
by Original_G
Osijek, pampas?

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 07 Jan 2011, 09:25
by canon11
Da da, ispricavam se :) natjecanje se organizira u Osijeku na streljani Pamapas :)

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 13 Jan 2011, 18:40
by oštrostrijelac
Kad smo kod Pampasa, zanimljivo natjecanje za dugocijevce je za nama:

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le3744.pdf

:A28:

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 15 Jan 2011, 23:03
by sperac
Pobjednicima čestitam kao i svima koji su imali čast sudjelovati :A16:

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 16 Jan 2011, 14:01
by canon11
U Osijeku je održan 5. Siječanjski trurnir u VK pištolj i Vk revolver 10+10. Ukupno se natjecalo 46 natjecatelja iz Zagreba, Slavonskog Broda, Vukovara, Valpova, Belišća i Osijeka. U Kategoriji VK pištolj 10+10 prvo mjesto osvojio je Boris Šeper iz SK Metka sa 187 krugova, drugo mjesto osvojio je Vinko Kovać iz SK Grić Vukovar sa 179 krugova a treće mjesto osvojio je Zorislav Kollar i GSK Centar sa 178 krugova. U natjecanju VK revolver 10+10 prvo mjesto osvojio je Zdenko Đumlija iz GSK Centar sa 186 krugova, drugo mjesto osvojio je Zorislav Kollar iz GSK Centar sa 182 kruga te treće mjesto osvojio je Vjekoslav Vučemilović iz GSK Centra sa 182 kruga. Na našoj web stranici http://www.metak.hr možete uskoro vidjeti i fotografije.

Sportski pozdrav
5. sijecanjski turnir bilten.pdf
(540.24 KiB) Downloaded 17 times

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 16 Jan 2011, 14:53
by istra champion
Čestitke pobjednicima, a pogotovo u ''kraljevskoj'' - pištoljskoj disciplini :A28: .

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 16 Jan 2011, 15:55
by canon11
Fala Istra :)

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 16 Jan 2011, 16:24
by risbo
Cestitke canonu11 ,svim natjecateljima i sve pohvale organizaciji!
Da nisam pucao iz novog pistolja prvi puta moza bi i rezultati bili bolji al zato je bilo odlicno na revolveru i IPSC-u!
Cestitke mom dragom kolegi luccianu koji se dobro drzao na revolveru i ovim putem mu se ispricavam sto je zbog mene zakasni na probni dio pucanja! ;)
Do ideceg puta bistro oko i mirna ruka :A27:



Cobanac je bio odlican :D

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Posted: 16 Jan 2011, 18:52
by Lucciano
Ajd ajd uvazit cu ti ispriku, iako si me vukao tamo na IPSC-u po blatu onom
I jos zakasnimo na probu al ajd :lol:
Cestitke pobjednicima a posebno kolegi Cannonu na odlicnom rezultatu.