Page 1 of 1

MK INDOOR OSIJEK

Posted: 21 Feb 2011, 20:09
by oštrostrijelac

Re: MK INDOOR OSIJEK

Posted: 01 Mar 2011, 18:42
by oštrostrijelac
Pomalo sam ljubomoran na one koji si mogu priuštiti ovakvo natjecanje. :A14:
Zar nitko od forumaša neće sudjelovati :?:

Re: MK INDOOR OSIJEK

Posted: 01 Mar 2011, 23:39
by shuro
Zvuči jako primamljivo, ali mislim da će takvi izleti sačekati dok ne izvadim dozvolu za oružje (bez toga mi izgleda prekomplicirano).
Pitam se koliko ljudi ima priliku trenirati prije ovakvog natjecanja obzirom na klimatske uvjete (stvarno ne znam ima li još negdje uređena streljana ili se čeka toplije vrijeme).

Re: MK INDOOR OSIJEK

Posted: 02 Mar 2011, 00:50
by zdebat
Mislim da će pričekati poprilično jer se radi o ISSF programu.

Re: MK INDOOR OSIJEK

Posted: 02 Mar 2011, 11:38
by shuro
Eh, treba čitati poziv detaljno, a ne samo gledati slike :A03:

Re: MK INDOOR OSIJEK

Posted: 13 Mar 2011, 18:19
by oštrostrijelac
Da li je netko od forumaša bio, pa da nam malo napiše svoje dojmove :?: