Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10
Posted: 28 Dec 2011, 13:14
Poštovani strijelci,
nakon odmora i novogodišnjih praznika otvara se nova sezona natjecanja u VK pištolj/revolver za 2012. godinu. Povodom dana priznanja Republike Hrvatske u subotu 14. siječnja 2012. godine održava se prvo natjecanje u VK pištolj i VK revolver 10+10. Pravila natjecanja su prema pravilniku HSS-a za nacionalni program. Natjecanje je pojedinačno i ekipno.
Početak natjecanja je u 9 sati a prijave i kotizacije mogu se obaviti pola sata prije natjecanja. Kotizacija za jedno oružje je 30 kuna a za dva oružja 50 kuna, ekipa 3o kuna. Ekipno natjecanje je slobodnog izbora u odabiru članova ekipe, stoga strijelci ne moraju biti iz istog kluba. Imena članova ekipe se prijavljuju prije natjecanja. Nakon natjecanja i dodjela medalja osiguran je ručak.
Sportski pozdrav
nakon odmora i novogodišnjih praznika otvara se nova sezona natjecanja u VK pištolj/revolver za 2012. godinu. Povodom dana priznanja Republike Hrvatske u subotu 14. siječnja 2012. godine održava se prvo natjecanje u VK pištolj i VK revolver 10+10. Pravila natjecanja su prema pravilniku HSS-a za nacionalni program. Natjecanje je pojedinačno i ekipno.
Početak natjecanja je u 9 sati a prijave i kotizacije mogu se obaviti pola sata prije natjecanja. Kotizacija za jedno oružje je 30 kuna a za dva oružja 50 kuna, ekipa 3o kuna. Ekipno natjecanje je slobodnog izbora u odabiru članova ekipe, stoga strijelci ne moraju biti iz istog kluba. Imena članova ekipe se prijavljuju prije natjecanja. Nakon natjecanja i dodjela medalja osiguran je ručak.
Sportski pozdrav