Page 1 of 2

Streljana u Čazmi

Posted: 20 Jan 2012, 07:49
by hacklordsniper
Može li mi netko od forumaša reći radi li vikendom, koje je radno vrijeme, kome se javiti te s čime je dozvoljeno pucati i koje udaljenosti ima?

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 20 Jan 2012, 08:17
by BoB
radi, manje više po dogovoru (zaboravih cijene), 098 9942158, svime zakonom dozvoljenim, do 100m.

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 20 Jan 2012, 14:29
by hacklordsniper
BoB wrote:radi, manje više po dogovoru (zaboravih cijene), 098 9942158, svime zakonom dozvoljenim, do 100m.

Super, hvala! Upravo nazvao čovjeka, iznimno ljubazan, cijena streljane je smiješna naspram drugih, izgleda da sam si nasao mjesto gdje cu ljetovati :A25: !

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 20 Jan 2012, 14:50
by Tomy
Neki od nas tamo ljetuju već duže. :A03:

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 21 Jan 2012, 18:00
by Spinnaker
onda cemo se susretati hacklordsniper
dotada osposobi zvijerku

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 21 Jan 2012, 18:50
by hacklordsniper
Spinnaker wrote:onda cemo se susretati hacklordsniper
dotada osposobi zvijerku
Naravno, bit ce mi drago.

Sutra cu se zaletit isprobati XDM-a, mislio sam danas ali sam upravo skužio da nisam pitao jel ima tamo meta? Donesem samo svoj papir?

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 21 Jan 2012, 21:34
by Spinnaker
svoju metu posneseš i pik traku
drvenih okvira ima koliko hoćeš

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 24 Sep 2012, 21:32
by Hackerivs
BoB wrote:radi, manje više po dogovoru (zaboravih cijene), 098 9942158, svime zakonom dozvoljenim, do 100m.
nazvao sam danas čovjeka s ovog broja. brzo sam se dogovorio, lik je ljubazan i susretljiv.
ispucao sam 50 metaka, ništa mi nije naplatio. sljedeći put se namjeravam učlaniti, 100 kn je članarina.

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 25 Sep 2012, 11:44
by Spinnaker
Hackerivs wrote: nazvao sam danas čovjeka s ovog broja. brzo sam se dogovorio, lik je ljubazan i susretljiv.
ispucao sam 50 metaka, ništa mi nije naplatio. sljedeći put se namjeravam učlaniti, 100 kn je članarina.
poštenije ne može biti :A25:

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 25 Sep 2012, 14:32
by fricky
Aaaaaaa kako povoljno, svaka cast ekipi u Cazmi, ima li sta slicno u ZG ili okolici Zg??

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 26 Sep 2012, 08:16
by Spinnaker
fricky wrote:Aaaaaaa kako povoljno, svaka cast ekipi u Cazmi, ima li sta slicno u ZG ili okolici Zg??
samo na divljaka

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 26 Sep 2012, 18:07
by siniša
Dali je moguće pucati s oružjem od streljane (pretpostavljam da ga ima) ili se baš mora donijet svoje oružje?

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 27 Sep 2012, 03:14
by Hackerivs
ne. samo sa svojim oružjem i svojim streljivom.

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 29 Sep 2012, 01:17
by siniša
hvala za informaciju

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 19 Oct 2012, 09:14
by sin
Jel planira tko od forumaša ovaj vikend na kakvo pucanje u Čazmu?

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 20 Oct 2012, 08:57
by Spinnaker
Vjerovatno smo u nedjelju dolje

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 20 Oct 2012, 10:11
by sin
:A25: Vidimo se ako dođete.

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 20 Oct 2012, 20:19
by Hackerivs
ja bi išao, al nemam metaka. :(

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 21 Oct 2012, 07:32
by Spinnaker
Mi smo od 8 dolje, i imamo metaka za posuditi

Re: Streljana u Čazmi

Posted: 21 Oct 2012, 14:46
by Hackerivs
drugi puta, kad nabavim svoje metke, a onda idem XDm-a krstit :)