Page 1 of 2

Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 27 Apr 2012, 20:42
by oštrostrijelac
Subota, 19. svibnja 2012., potočić... http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4913.pdf :A31:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 27 Apr 2012, 22:10
by sperac
Ovaj preskačem :A01:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 27 Apr 2012, 22:42
by oštrostrijelac
Ja sam preskočio prošli :mrgreen:

Več sam si napunil 30 metkova za svojeg WKII veterana, a ovaj se bum put oprobal među revolverašima u karakasu.
Naravno, sve to po običaju bez prethodnog treninga :A00:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 17 May 2012, 22:24
by oštrostrijelac
Bu došel pojutri gdo na Vrapčaka :?:
Če bu se kak treba morti bum pravi revolveraš :idea:

Da ne ispadnem lokalpatrijota, pozivam vas da se pojavite u subotu na ovom zanimljivom turniru.
Prilika za dobru utakmicu i nema baš nešto, pa ih stoga ne treba propuštati.
Vidimo se :A25:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 17 May 2012, 23:36
by zdebat
Uputio sam naša dva člana da ti prave društvo.

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 17 May 2012, 23:41
by oštrostrijelac
2 člana ili člana i članicu :?: :idea:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 17 May 2012, 23:45
by PUNISHER1987
oštrostrijelac wrote:2 člana ili člana i članicu :?: :idea:
Uputio je dva člana jer članica bi ti mogla stvarat dekoncentraciju pa bi bilo promašenih meta! :D

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 18 May 2012, 08:44
by zdebat
Pazim ja da te ne dekoncentriram. Dva člana. :twisted:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 19 May 2012, 20:19
by oštrostrijelac
:A30:
Evo i biltena sa današnjeg druženja: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4987.pdf
Čestitke boljima :A28:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 19 May 2012, 20:54
by istra champion
Ponovno, korak do finala :mrgreen: :lol: :D :A03: :A26:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 19 May 2012, 20:59
by lex-lutor
Bas mi je krivo sto nisam bio, zakazala mi druzina....po rezultatu ne bih zablistao ali ako je bila dobra klopa tu bih bio odlican..

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 19 May 2012, 21:11
by brankec
U sinekovo i moje ime čestitke pobjednicima te svima pohvale za sudjelovanje!

:A28: :A28: :A28:

Posebne čestitke super-veteranima!!

:A29:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 19 May 2012, 21:17
by oštrostrijelac
istra champion wrote:Ponovno, korak do finala :mrgreen: :lol: :D :A03: :A26:
Aparatić mi baš nije konkurentan :mrgreen:
686-3 bude vjerojatno bolje odrađivao VK kratkocijevne zadatke.
Nabavna mi je nažalost malo zakasnila :A00:
Na PGZ očekujem kudikamo bolji rezultat :idea:
A valjalo bi i opaliti koji metak prije natjecanja :A14:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 21 May 2012, 12:02
by sperac
Čestitam svim natjecateljima a posebno najboljim.

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 21 May 2012, 12:56
by Original_G
Bravo moji :A03: :A03:

:A29:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 14 Oct 2012, 15:22
by oštrostrijelac
Jesenski je turnir za nama, a evo i rezultata:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5250.pdf
:A28: osvajačima medalja po kategorijama :A25:
Forumaši su se ovaj put iskazali, svaka im čast.
Poneki su imali podosta promašaja, pa budu na proljeće bolje plasirani ako
eliminiraju greške, te primjene pozitivna iskustva iz drugih disciplina.
Vidimo se.

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 15 Oct 2012, 10:48
by sperac
pokušao sam otvoriti stranicu al ne ide
možda je ovako lakše

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 22 Apr 2013, 19:34
by oštrostrijelac
Ovogodišnji proljetni turnir SK "Medveščak" biti će u subotu 4. svibnja na potočiću.
Evo i poziva: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5691.pdf
Vidimo se :A25:

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 04 May 2013, 18:08
by sperac
Netko prati rezultate sa natjecanja :D

Re: Proljetni turnir SK "Medveščak"

Posted: 10 May 2013, 16:44
by oštrostrijelac