Page 1 of 1
SD Josip Pleša, Garešnica (?)
Posted: 25 May 2012, 19:38
by biro93g
Pošto ču se u skorije vrijeme napokon pošteno početi baviti nekim vidom streljaštva želim se malo raspitati o streljačkim klubovima u svojoj okolici. Znao sam i prije da u Garešnici djeluje (barem je djelovao, neznam sada kako stvari stoje) SD Josip Pleša i čak sam jednom bio tamo i malo smo pucali sa Slaviama 631 po onim metama (bio je dan udruga ili tako nešto u gradu) no nisam na netu ama baš ništa našao o njima, samo nekoliko biltena HSS. Neinteresiraju me brojevi telefona koji se nalaze na popisu klubova HSS, več me interesira dali je itko ikad bio u kontaktu s tim klubom? Znate na nekim natjecanjima čuli za njih ili ako je netko još najbolje bio u tom klubu...Nije da sam ljen da ja nebi otišao tamo i sam izvidio, nego sad mi je palo na pamet pa da provjerimo dali itko išta zna. I ima još jedan klub u okolici "ŠSD Hercegovac", isto pitanje i za njega. Hvala.
Re: SD Josip Pleša, Garešnica (?)
Posted: 25 May 2012, 21:02
by biro93g
Ovaj ogroman broj postova ulijeva pouzdanje...
Re: SD Josip Pleša, Garešnica (?)
Posted: 25 May 2012, 23:10
by zdebat
Strpi se malo.
Re: SD Josip Pleša, Garešnica (?)
Posted: 26 May 2012, 10:23
by Mike_Torello
biro93g wrote:Ovaj ogroman broj postova ulijeva pouzdanje...
Stavis post u 19:30, a vec u 21h ocekujes hrpu odgovora, nije bas da imamo puno clanov iz tog kraja, ja bih ti rado dao odgovor ali ga ne znam, zato se strpi, da netko od clanova iz tog kraja ili sa znanjem o tome prvo vidi post a onda napise nesto ako zna, jer nije bas da si pitao kojeg kalibra je metak 9x19mm pa da ti odgovor moze dati bilo tko, pogotovo u roku sat i pol.... strpljen spasen.
Re: SD Josip Pleša, Garešnica (?)
Posted: 26 May 2012, 11:26
by hacklordsniper
Čemu uopće čekati? Lijepo nazoveš ljude, odeš tamo, upoznaš se, vidiš je imaju što te zanima, itd... Barem sam ja tako