Page 1 of 1

Forum na temu Zracnog Oruzja

Posted: 03 Oct 2008, 18:11
by Necto
Neznam kakvo je pravilo u vezi reklamiranja drugih foruma ali evo ja cu staviti pa ako nije prikladno vi izbrisite :A25:

Znaci otvoren je prvi Hrvatski forum na temu Zracno Oruzje i svi koji imaju interesa za isto su vise nego dobrodosli :A13:

Adresa je, http://www.airguns-hr.com/forum/

Eto ga ... Pozdrav


btw. nemojte mi pliz zamjeriti sta nepisem tu na forumu, jer trenutno nemam niti dozvolu za vatreno oruzje niti oruzje ikakvo a i znanje o istome mi je nikakvo :mrgreen: ... tako da zasad samo citam i upijam :A19:

:A25:

Re: Forum na temu Zracnog Oruzja

Posted: 03 Oct 2008, 18:32
by k.horvat
Svaka obavijest je dobro dosla.
Inace, ovdje takodjer pisu i ljudi koji nemaju nikakvo oruzje.
I grickalica za nokte moze biti opasna u pravim rukama! :mrgreen:

Re: Forum na temu Zracnog Oruzja

Posted: 03 Oct 2008, 18:39
by Mike_Torello
Necto wrote:btw. nemojte mi pliz zamjeriti sta nepisem tu na forumu, jer trenutno nemam niti dozvolu za vatreno oruzje niti oruzje ikakvo a i znanje o istome mi je nikakvo :mrgreen: ... tako da zasad samo citam i upijam :A19: :A25:
mozes pisati o zracnom oruzju, ako pohodis taj forum tamo sigurno imas nesto za reci

Re: Forum na temu Zracnog Oruzja

Posted: 03 Oct 2008, 18:55
by Necto
Eto obecajem da hocu :mrgreen: casna pionirska

Re: Forum na temu Zracnog Oruzja

Posted: 03 Oct 2008, 18:58
by k.horvat
Ako lazem ne volim T...

ZAKLJUCANO!!!

PREMJESTENO S FORUMA ZRACNO...