Page 1 of 1

OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 17:52
by PUNISHER1987
Što reći osim svaka čast i bravo majstore!!!

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 18:02
by TORCIDA VŽ
:A28: :A27:

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 18:07
by lex-lutor
SVAKA CAST..CESTITKE...

Gledali smo familijarno finale i navijali do zadnje patrone....

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO......

:A25: :A25: :A25: :A25: :A25: :A25: :A25:


Decki treniraju i imaju super rezultate, a govna od politicara neka i dalje smisljaju poreze i namete, sigurno ce time doprinjeti sirenju sportskog streljastva...

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 18:10
by oštrostrijelac
:A28: :A28: :A28:
Obojici naših trapera čestitke na ostvarenim rezultatima :A25:

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 18:22
by IgyBoy
Jednostavno svemirci! Cestitke obojici, ali ovo zlato od Đanije je cudo!

Kapa da poda majstore!

Nadam se da ce im od sada osigurati uvjete za trening kakve zasluzuju.

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 18:43
by Original_G
Bravo majstore!

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 18:44
by shuro
:A28: :A25:
Krivo mi je ko psu što sam rezultat čuo na radiju u tramvaju vraćajući se doma s posla i nisam mogao gledati...

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 22:09
by sperac
:A28:
Bilo ga je užitak gledati !

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 06 Aug 2012, 23:27
by Mike_Torello
pridruzujem se cestitkama i zalim sto nisam bio u prilici gledati =( valjda ce se nekada negdje moci pogledati snimka ili nesto=(

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 07 Aug 2012, 07:36
by sin
Gledao sam finale i raspucavanje za zlato. Moram priznati da su me malo ponijele emocije kad sam vidio našu zastavu na najvišem jarbolu. Iskrene čestitke !!!

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 07 Aug 2012, 08:35
by Hawk
kapa do poda... neman što drugo sada reći.... :A28:

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 07 Aug 2012, 22:48
by Wagner
Giovanni oka sokolova! Za gledanje onog finala ću morat tražit dijagnosticiranje PTSP-a! Čestitke do neba!
:A28: :A28: :A28: :A28: :A28: :A28:

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 07 Aug 2012, 23:05
by magwin
čestitke vrhunskom strijelcu!!!! :A28:

samo me zanima dali će ovo zlato imati kakvog utjecaja na porez na oružje u našoj,dragoj nam,vladi....

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 08 Aug 2012, 22:34
by Spinnaker
Sreca negova pa ne ide porez na osnovicu :D
Cestitke majstoru, bio je uzitak gledati mec sa zabarom

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 08 Aug 2012, 22:43
by Mike_Torello

Re: OI LONDON 2012 - ČERNOGORAZ OSVAJA ZLATO U TRAPU!!

Posted: 09 Aug 2012, 10:29
by Hawk
Mike_Torello wrote:http://blog.vecernji.hr/gvozdanovic/2012/08/07/462/
vrlo zanimljiv osvrt...
Da... a meni je ovo najviše zapelo za oko:
"U sklopu takvih maćehinskih okolnosti da situacija bude još paradoksalnija, Hrvatska je bila jedina država sa dva predstavnika u finalu trapa!"
Sigurno je da baš ovo EU teško more prožvakati....