Drzavno prvenstvo - OSIJEK 2012
Posted: 24 Sep 2012, 10:39
Nekoliko osobnih dojmova iz Osijeka.
1. Cestitke najboljim pojedincima i ekipama na ostvarenim rezultatima.
Sada dio koji mi nije previse jasan ?
A. Da li je moguce da se organizator nije pobrinuo i pozvao barem nekog od lokalnih ili nacionalnih medija da poprate DRZAVNO prvenstvo, po meni ogroman propust od strane krovne organizacije i lokalnog kluba, uz Olimpijsko zlato i ovakvo takmicenje moze se napraviti dobra prica za popularizacju streljastva u HR. Netko je ocito zaposlen da samo uzima placu i ne koristi glavu u HSS-u, ocito je doslo vrijme za osnivanje novog saveza sa ljudima koji zele nesto raditi i napraviti. Fali malo reda kao i novih disciplina, streljana itd...
B. Zna se da tekme traju od 09:00h pa sve do 18:00h, porcija graha ili gulasa bila bi pozdravljena od svih prisutnih, ne mora biti besplatna ali da bas nista nije organizirano po pitanju hrane ne sluzi na cast.
C. Nisam bio na okruglom stolu po pitanju novog zakona pa bih molio neki sazetak sa tog druzenja.
1. Cestitke najboljim pojedincima i ekipama na ostvarenim rezultatima.
Sada dio koji mi nije previse jasan ?
A. Da li je moguce da se organizator nije pobrinuo i pozvao barem nekog od lokalnih ili nacionalnih medija da poprate DRZAVNO prvenstvo, po meni ogroman propust od strane krovne organizacije i lokalnog kluba, uz Olimpijsko zlato i ovakvo takmicenje moze se napraviti dobra prica za popularizacju streljastva u HR. Netko je ocito zaposlen da samo uzima placu i ne koristi glavu u HSS-u, ocito je doslo vrijme za osnivanje novog saveza sa ljudima koji zele nesto raditi i napraviti. Fali malo reda kao i novih disciplina, streljana itd...
B. Zna se da tekme traju od 09:00h pa sve do 18:00h, porcija graha ili gulasa bila bi pozdravljena od svih prisutnih, ne mora biti besplatna ali da bas nista nije organizirano po pitanju hrane ne sluzi na cast.
C. Nisam bio na okruglom stolu po pitanju novog zakona pa bih molio neki sazetak sa tog druzenja.