Page 1 of 1

Zanimljiv dodatak za oruzje...

Posted: 09 Nov 2012, 19:41
by Mike_Torello
naravno sve preko bare i sve legalno...
www.youtube.com/watch?v=haiqFcIXTqs

Re: Zanimljiv dodatak za oruzje...

Posted: 09 Nov 2012, 23:25
by John Moses
Jako dobra ideja!

Re: Zanimljiv dodatak za oruzje...

Posted: 10 Nov 2012, 23:42
by lex-lutor
DA da....samo ti trebaju samonavodecea zrna za pucanje posto nisane ne vidis....

Re: Zanimljiv dodatak za oruzje...

Posted: 11 Nov 2012, 01:04
by Mike_Torello
na 10/22 je imao visoki holosight pa mu nije smetalo =)

Re: Zanimljiv dodatak za oruzje...

Posted: 18 Aug 2013, 01:25
by Woolf Blaser
Uz odgovarajucu dozvolu preko bare kupis lijepu kutiju,u kutiji HS,futrola,
dva okvira,pribor za ciscenje,uputstvo za upotrebu i ,silence,!!! Nemojte me
drzati za rijec ali mislim da je cifra oko 450 $ plus taxe 13 posto. Znat cu nesto
vise sljedeci tjedan

Re: Zanimljiv dodatak za oruzje...

Posted: 18 Aug 2013, 10:03
by dejandlesk
Šta bi to tek bilo sa rabljenim filterom!?!?!?!?! Pogotovo od nekog bagera ili lokomotive. Strah me i pomisliti.
Pozdrav

Re: Zanimljiv dodatak za oruzje...

Posted: 18 Aug 2013, 15:45
by Woolf Blaser
Ivl toy!

Re: Zanimljiv dodatak za oruzje...

Posted: 21 Oct 2013, 15:50
by technotronic
jel netko to probao?