Page 1 of 1

RIBOLOV bez udice

Posted: 20 Apr 2013, 08:55
by lex-lutor
Ako netko zeli u RIBOLOV neka baci malo oko na ovaj video.....

http://www.youtube.com/watch_popup?v=x3 ... &vq=medium

Re: RIBOLOV bez udice

Posted: 23 May 2013, 16:19
by technotronic
pa gđe to ima da šaranovi sami u čamac uskaču?

Re: RIBOLOV bez udice

Posted: 23 May 2013, 16:39
by jolly
Pa pise ti lijepo na pocetku clipa: Indiana.
Ali da ne bi bilo zabune: mislim da je rijec on kineskim saranima, invazivnoj vrsti u USA koja im sad radi dar-mar po rijekama i radi stetu na fondovima autohtonih vrsta riba.
Nije to normalna lovna riba u USA i ponasa se drugacije.

Na moru (skoro sva svjetska mora) imas slican primjer ribe poletuse.
Ujutro se proseces po palubi i skupis ih za marendu.
Poletuse se dignu i do 10 metara u zrak, a mogu preletit 50 - mozda do 200 metara u daljinu.

Re: RIBOLOV bez udice

Posted: 28 May 2013, 23:24
by technotronic
onda selim u Indianu...

Re: RIBOLOV bez udice

Posted: 29 May 2013, 21:23
by dejandlesk
Ja ne volim ribu. Ima gdje da to rade pajceki? Da se i ja preselim.