Page 1 of 1

DS - Six pack

Posted: 29 Jun 2013, 20:35
by Knife_maniac
Malo da osvjezimo ovaj dio PDF-a.
Konacno da realiziram i ovu staru zelju !

Radi se o neck nozicima. Iako se grozim nosenja nozeva oko vrata, volim ovakve mini stvarcice koje se mogu neprimjetno nositi svugdje...
Male ali prakticne stvarcice :A25:

Napravio sam 6 komada, celik karbonac - 1075.
Bit ce saten finish i zaobljeni rubovi zbog sto udobnijeg gripa.
Full flat grind, kydex ili kozne futrole.

Ukupna duzina - 150 mm
Ostrica - 65 mm
Debljina - 4 mm
970051_204371416386320_741680088_n.jpg
1278_204371406386321_324739776_n.jpg
1010517_204371409719654_2108455979_n.jpg
izgrindani i spremni za toplinsku....
DSC_1881.jpg
DSC_1880.jpg
DSC_1879.jpg
Nozevi ce biti gotovi sljedeci tjedan i spremni za isporuku za 14 dana kada budu i kydex futrole
Cijena ce biti 300-350 kn ovisno o futrolama, kydex ili kozna.
Rezervacije moguce putem PM-a,
br 6 ce jedini imati drsku od drveta (mislim cocobolo) i cijena ce biti nesto drugacija.
DSC_1877.jpg

Re: DS - Six pack

Posted: 30 Jun 2013, 17:01
by Knife_maniac
Br 3 rezerviran !

Re: DS - Six pack

Posted: 03 Jul 2013, 21:47
by Knife_maniac
Idemo dalje !

Prvim danom Europe stigle i nove trake pa sam bacio saten finis....
Recimo da su sada nozici 90% gotovi.

Potrebno ih je jos izgravirati, naostriti i sasiti im odjelca ili pancirke
DSC_1922.jpg
DSC_1900.jpg
Ovaj je rezerviran
DSC_1892.jpg
Ostali slobodni...
DSC_1889.jpg
DSC_1893.jpg
Konture noza su zaobljene zbog sto udobnijeg gripa !
DSC_1926.jpg
DSC_1930.jpg
DSC_1897.jpg
I naravno u ruci...
DSC_1903.jpg

Re: DS - Six pack

Posted: 23 Jul 2013, 22:19
by Knife_maniac
Nema vrucine i sparine !
radi se i dalje hahaha

Evo da predstavim i konacne proizvode !
Nozici su gotovi, naostreni, futrole gotove i to je to !
DSC_2043.jpg
DSC_2048.jpg
DSC_2054.jpg
Kozna futrola...
DSC_2059.jpg
Namjenjena nosenju na remenu ili oko vrata
DSC_2056.jpg
Svi nozici dolaze sa crnim paracordom
DSC_2060.jpg
Pa sa kydex futrolama. Mraz (sa drugog foruma) je odradio odlican posao !
DSC_2061.jpg
DSC_2063.jpg
I to bi bilo to :A25:

Re: DS - Six pack

Posted: 08 Aug 2013, 20:00
by Woolf Blaser
Da li imas photo od No.6 ? Onaj sa drvenom drskom!?

Re: DS - Six pack

Posted: 08 Aug 2013, 20:50
by Woolf Blaser
I nemoj molim te dramatizirati u uvodima (poput ,jezim se od nosenja tih
stvarcica oko vrata,) jel smo svi na ovom forumu ljubitelji oruzja i to je
slicno kao da ja velim da se jezim od nosenja Berete 22 lr oko ne znam
cega a u biti mi je vrlo draga. Tvoji nozevi mi takodje postaju sve drazi!
Kad smislim nesto interesantno u svojoj blentari sigurno cu ti se javiti...

Re: DS - Six pack

Posted: 08 Aug 2013, 23:10
by Knife_maniac
Nisam ga slikao, moram mu napraviti futrolicu pa ce biti i fotka....noz je gotov.

Re: DS - Six pack

Posted: 09 Aug 2013, 02:29
by Woolf Blaser
Jedva cekam...

Re: DS - Six pack

Posted: 11 Sep 2013, 17:44
by Knife_maniac
Gotov je i jedan i jedini sa drskom...
Ovo je onaj 6. sto je falio :A03:

Drska je od egzoticnog Cocobolo drveta koje raste u Latinskoj Americi i SS cjevcice....

Treba mu jos skrojiti futrolu.
DSC_2390.jpg
DSC_2394.jpg
DSC_2393.jpg
DSC_2392.jpg
DSC_2391.jpg

Re: DS - Six pack

Posted: 12 Sep 2013, 02:00
by Woolf Blaser
Svidja mi se.

Re: DS - Six pack

Posted: 05 Oct 2013, 14:52
by Knife_maniac
Hvala !

Evo dobio je i futrolu.
Futrola je namjenjena nosenju u dzepu hlaca ili jakne...
Sastrane stane, upaljac, kemijska olovka ili nesto slicno....
DSC_2505.jpg
DSC_2511.jpg
DSC_2512.jpg
DSC_2513.jpg

Re: DS - Six pack

Posted: 05 Oct 2013, 17:04
by Woolf Blaser
Mali dimenzijama ali ipak ,muski,! Ove ,Black Russian, se savrseno uklapaju!