Page 1 of 1

Dodatak za snajper pušku

Posted: 17 Jul 2013, 17:38
by jakacirnik
Pozdrav,

dali netko zna web stranicu gdje se prodaje dodatak snajper puškama, koji redovito vidim u upotrebi na LONG RANGE takmičenjima.

Puno takmičara upotrebljava na svojim puškama 4-5 cm široke elestične crne trake, koje montiraju uzdužno malo iznad cijevi,
tako da jim temperatura vruče cijevi puške, koja se diže, ne smeta kod pogleda preko optike.

Nadam se, da oni, koji ste to vidjeli ili nabavili, znate o čemu pričam.

Hvala na odgovorima.

J

Re: Dodatak za snajper pušku

Posted: 17 Jul 2013, 19:26
by lex-lutor
Ako mene pitas daleko korisnija bi bila takva traka da je povucem od mete do puske, jer npr. prema prognozoma temeratura ce biti na Kovacevu za Sniper kup cca >35, tako da smo svi naje....... !!

Re: Dodatak za snajper pušku

Posted: 17 Jul 2013, 21:04
by Mike_Torello
ebay.com i trazi "mirage band"

Re: Dodatak za snajper pušku

Posted: 17 Jul 2013, 21:57
by sjekira
lex-lutor wrote:Ako mene pitas daleko korisnija bi bila takva traka da je povucem od mete do puske, jer npr. prema prognozoma temeratura ce biti na Kovacevu za Sniper kup cca >35, tako da smo svi naje....... !!
nije optika pišo pa da se mora imati najveća ;)
u svakom slućčju puno uspjeha želim svima :A25:

Re: Dodatak za snajper pušku

Posted: 19 Jul 2013, 13:16
by lex-lutor
sjekira wrote:...nije optika pišo pa da se mora imati najveća ;)
Aaaaaaaa, pusti ti tte price.....

Rekao je Cigo moj ima samo 8cm, a Mujo se poceo glasno smijati .Hahahahhahahahah, govori Cigo zatim, ma ne Ha nego FI ( promjer ) .... :A15: :A15: :A15:

Re: Dodatak za snajper pušku

Posted: 19 Jul 2013, 21:29
by dejandlesk
E, da je meni 8 cm! Ma da je 8 cm duljine, već bi bilo ok.

Re: Dodatak za snajper pušku

Posted: 02 Aug 2013, 17:18
by cika
ima li neko iskustva sa noćnim optikama dali je bolja digitalna noćna ili ove 1- 2generacije