Page 1 of 1

Kako kvalitetno zatući vepra...

Posted: 18 Oct 2013, 11:30
by sin
Morao sam jedno pet-šest puta pogledati ovaj video uradak da skužim s čim to umlaćuje vepra.
Možda baš i nije za rubriku ''lov'', ali može ići pod ''lovačke priče'' ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Ldz7928_mJg

Re: Kako kvalitetno zatući vepra...

Posted: 18 Oct 2013, 13:13
by Woolf Blaser
S cim ga to ,mlati, Sine !?

Re: Kako kvalitetno zatući vepra...

Posted: 18 Oct 2013, 15:30
by sin
Sa umivaonikom!

Re: Kako kvalitetno zatući vepra...

Posted: 18 Oct 2013, 16:24
by Woolf Blaser
Umivaonikom!? Jebote,jebote...!!! Za taj ,kalibar, jos nisam cuo...Kakvi zamusanci...

Re: Kako kvalitetno zatući vepra...

Posted: 18 Oct 2013, 21:08
by PUNISHER1987
Koji bolesnik, pa zar nitko od njih nije imao pištolj da ga ubije?? :A24:

Re: Kako kvalitetno zatući vepra...

Posted: 19 Oct 2013, 10:31
by Spinnaker
PUNISHER1987 wrote:Koji bolesnik, pa zar nitko od njih nije imao pištolj da ga ubije?? :A24:
Ocito nije, pa ga je frajer autom zgazio da bude ziher