Page 1 of 1
KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Posted: 22 Aug 2014, 17:42
by lex-lutor
Zna li netko nesto po pitanju ove tekme, jel se igra ili ne ?
Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Posted: 23 Aug 2014, 20:40
by oštrostrijelac
Definitivno ne. Na strelištu se više ne može pucati VK, već samo MK.
Današnjeg natjecanja iz papofke također nije bilo, radi kiše.
Uzalud smo potegnuli do Karlovca, popismo kapućino i natrag doma.
Šteta.
Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Posted: 23 Aug 2014, 21:16
by oštrostrijelac
Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Posted: 24 Aug 2014, 16:41
by El Manno
oštrostrijelac wrote: Na strelištu se više ne može pucati VK, već samo MK.
Dali to znaći da Karlovački klubovi više nemaju streljanu za CB - ili imaju neku treću?

Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Posted: 24 Aug 2014, 18:32
by zdebat
Mogu samo reći da je na raspisu odgođen samo 24.08. dakle kratke cijevi.
Što se tiče dugih cijevi, organizator se nije udostojio obavijestiti strijelce telefonom tako da su neki poljubili vrata.
Osobno nisam među njima jer sam bio spriječen ali sam imao namjeru nastupiti.
Sve u svemu

organizatorima
Na žalost nije prvi put da podbaci nastup u Karlovcu.
Bojim se da nije niti posljednji (s obzirom na nekoliko ljudi koji i dalje tupe po svome).
Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Posted: 25 Aug 2014, 08:49
by lex-lutor
zdebat wrote:...Na žalost nije prvi put da podbaci nastup u Karlovcu.
Bojim se da nije niti posljednji (s obzirom na nekoliko ljudi koji i dalje tupe po svome).
Jako pohvalno...
Umjesto da Karlovac sa obzirom na HS produkt ima najbolju streljanu u HR sveli su se na to da nisu u stanju napisati par obavjesti.
Sramota !