Page 1 of 1

Da se pohvalim s prinovom

Posted: 21 Apr 2008, 20:20
by k.horvat
Eto, danas je stigla prinova...
Cometa Fenix 400 S. Na njoj je optika koja je vec zamijenjena.

Re: Da se pohvalim s prinovom

Posted: 21 Apr 2008, 21:00
by Mike_Torello
drvena mi izgleda kao da je iz GAMO asortimana jer je kundak identican, a crna izgleda kao HASTAN??? koja je prinova ondA? =)

Re: Da se pohvalim s prinovom

Posted: 21 Apr 2008, 21:18
by k.horvat
Mike_Torello wrote:drvena mi izgleda kao da je iz GAMO asortimana jer je kundak identican, a crna izgleda kao HASTAN??? koja je prinova ondA? =)
Pa janjičar (Hatsan 125) je stari drug, Cometa Fenix 400-S (carabine) je nova igračka :A09:

Re: Da se pohvalim s prinovom

Posted: 21 Apr 2008, 21:38
by Knife_maniac
Lijepo lijepo, samo ova prednja musica :A23:
I kakva je to opticica ? :A15:

Re: Da se pohvalim s prinovom

Posted: 21 Apr 2008, 21:51
by k.horvat
Knife_maniac wrote:Lijepo lijepo, samo ova prednja musica :A23:
I kakva je to opticica ? :A15:
Ex optika je bila Tasco 3-7X20 (klasa optimist) :A03:
Sad je gore Gamo 3-9X40 WR (vidi na Hatsanu) :A03: :A03:
A kaj se dotikavle mušice, tako i onako idu dolje :A27:

Update

Posted: 22 Apr 2008, 15:23
by k.horvat
Optika je montirana (Gamo 3-9X40 WR), ciljnici skinuti, ružna crvena spužva
pobojana...

Re: Da se pohvalim s prinovom

Posted: 22 Apr 2008, 23:14
by shelby-eleanor
ova crna ljepotica mi se jako svidja :A25:

Re: Da se pohvalim s prinovom

Posted: 22 Apr 2008, 23:36
by Mike_Torello
shelby-eleanor wrote:ova crna ljepotica mi se jako svidja :A25:
ma nemas ti pojma... =) izgled vara... to je janjicarka... Hastanica... =(

Re: Da se pohvalim s prinovom

Posted: 22 Apr 2008, 23:43
by Knife_maniac
Ljubomoran Majk ??
:A13:

Re: Da se pohvalim s prinovom

Posted: 22 Apr 2008, 23:51
by Mike_Torello
Knife_maniac wrote:Ljubomoran Majk ?? :A13:
HAAAAAAAh =) al me slatko nasmija =) a na što?

BTW. ti pratis "vojska" grupu? sto mislis o tome da se tamo baci reklama za forum? Bili to bilo pametno? Po pricama cujem da tamo ima svakakvih tipova... civilno sluzenje i to. Ali valjda su se sada pacifisti razbjezali kad je ukinut vojni rok? Sto mislis? Gdje bi jos mogli baciti reklamicu?