Page 1 of 1
Da se pohvalim s prinovom
Posted: 21 Apr 2008, 20:20
by k.horvat
Eto, danas je stigla prinova...
Cometa Fenix 400 S. Na njoj je optika koja je vec zamijenjena.
Re: Da se pohvalim s prinovom
Posted: 21 Apr 2008, 21:00
by Mike_Torello
drvena mi izgleda kao da je iz GAMO asortimana jer je kundak identican, a crna izgleda kao HASTAN??? koja je prinova ondA? =)
Re: Da se pohvalim s prinovom
Posted: 21 Apr 2008, 21:18
by k.horvat
Mike_Torello wrote:drvena mi izgleda kao da je iz GAMO asortimana jer je kundak identican, a crna izgleda kao HASTAN??? koja je prinova ondA? =)
Pa janjičar (Hatsan 125) je stari drug, Cometa Fenix 400-S (carabine) je nova igračka

Re: Da se pohvalim s prinovom
Posted: 21 Apr 2008, 21:38
by Knife_maniac
Lijepo lijepo, samo ova prednja musica
I kakva je to opticica ?

Re: Da se pohvalim s prinovom
Posted: 21 Apr 2008, 21:51
by k.horvat
Knife_maniac wrote:Lijepo lijepo, samo ova prednja musica
I kakva je to opticica ?

Ex optika je bila Tasco 3-7X20 (klasa optimist)
Sad je gore Gamo 3-9X40 WR (vidi na Hatsanu)
A kaj se dotikavle mušice, tako i onako idu dolje

Update
Posted: 22 Apr 2008, 15:23
by k.horvat
Optika je montirana (Gamo 3-9X40 WR), ciljnici skinuti, ružna crvena spužva
pobojana...
Re: Da se pohvalim s prinovom
Posted: 22 Apr 2008, 23:14
by shelby-eleanor
ova crna ljepotica mi se jako svidja

Re: Da se pohvalim s prinovom
Posted: 22 Apr 2008, 23:36
by Mike_Torello
shelby-eleanor wrote:ova crna ljepotica mi se jako svidja

ma nemas ti pojma... =) izgled vara... to je janjicarka... Hastanica... =(
Re: Da se pohvalim s prinovom
Posted: 22 Apr 2008, 23:43
by Knife_maniac
Ljubomoran Majk ??

Re: Da se pohvalim s prinovom
Posted: 22 Apr 2008, 23:51
by Mike_Torello
Knife_maniac wrote:Ljubomoran Majk ??

HAAAAAAAh =) al me slatko nasmija =) a na što?
BTW. ti pratis "vojska" grupu? sto mislis o tome da se tamo baci reklama za forum? Bili to bilo pametno? Po pricama cujem da tamo ima svakakvih tipova... civilno sluzenje i to. Ali valjda su se sada pacifisti razbjezali kad je ukinut vojni rok? Sto mislis? Gdje bi jos mogli baciti reklamicu?