Page 1 of 1

sretan Bozic

Posted: 25 Dec 2015, 09:08
by Spinnaker
Svim clanovima foruma i njihovim obiteljima zelim cestit i blagoslovljen Bozic.

Re: sretan Bozic

Posted: 25 Dec 2015, 09:55
by jolly
Pridruzujem se cestitkama, sretan bozic i nova, 2016!

Re: sretan Bozic

Posted: 25 Dec 2015, 13:52
by Doc77
Sretan Božić vama i obiteljima od mene.

Re: sretan Bozic

Posted: 25 Dec 2015, 14:03
by PUNISHER1987
Sretan i blagoslovljen Božić svim članovima foruma i njihovim obiteljima!!

Re: sretan Bozic

Posted: 25 Dec 2015, 15:43
by siniša
Sretan i blagoslovljen Božić vama i vašim obiteljima...pozdrav sa straže iz Croatie :)

Re: sretan Bozic

Posted: 25 Dec 2015, 20:45
by Iggy
Sretan Božić svima,vojniku posebno!

Re: sretan Bozic

Posted: 25 Dec 2015, 23:23
by dragec11
Sretan Božić svima koji ga slave...

Re: sretan Bozic

Posted: 25 Dec 2015, 23:40
by Darko11
Sretan Božić ljudi !!

Re: sretan Bozic

Posted: 27 Dec 2015, 10:59
by skorpac
Sretan i blagoslovljen Božić svima!

Re: sretan Bozic

Posted: 02 Jan 2016, 15:58
by technotronic
sretan božić i nova godina dragi kolege