Page 1 of 1

Re: Pozdrav društvu

Posted: 13 Aug 2016, 14:28
by Spinnaker
klik wrote:Samo da vidim jesmo li još na okupu.
Jasta da smo na okupu. 10ak aktivnih i to je to.

Re: Pozdrav društvu

Posted: 13 Aug 2016, 15:41
by jolly
da, 10 aktivnih, nazalost... raspravljalo se o tome...
viewtopic.php?f=9&t=6365

U stvari taj lov i streljastvo, stvarno dosadno... jos i buku pravi... nije ni cudo...

Re: Pozdrav društvu

Posted: 14 Aug 2016, 20:08
by technotronic
U ovo doba godišnjih još je i manje aktivnih

Re: Pozdrav društvu

Posted: 19 Sep 2016, 16:19
by siniša
Pozdrav :A25:

Re: Pozdrav društvu

Posted: 20 Sep 2016, 11:51
by PUNISHER1987
Evo i mene, tek toliko da se zna da sam još uvijek tu!! :mrgreen:

Re: Pozdrav društvu

Posted: 21 Sep 2016, 08:57
by berbenn
A da se i ja javim! :A27: