Page 1 of 1

P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco

Posted: 15 May 2020, 21:22
by AR15 fan
Prodajem višak streljiva 9x19 mm što mi je ostao FMJ. Imam 50 komada Geca, 100 komada Maxxtecha i 350 komada Sellier Bellota. Cijena 2 kune po metku, za kupovinu svega popust. Kontakt u PM.

Mogući dovoz do 50 km od mog mjesta stanovanja. Naravno prodajem samo imaocu dozvole u navedenom kalibru.

Re: P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco

Posted: 28 May 2020, 08:37
by AR15 fan
Akcijska cijena 1 i pol kunu komad :A27: dolazi mi čovjek po pištolj, ne namjeravam uskoro uzimati drugi i trebao bi prodati da nisam u prekršaju

Re: P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco

Posted: 28 May 2020, 12:52
by Mike_Torello
eh, da vec nisam potrosio lovu na popunu zalihe uzeo bih ja :S

Re: P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco

Posted: 28 May 2020, 15:39
by Lemi_O2
Poslao PM.... :A27:

Re: P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco

Posted: 30 May 2020, 22:47
by AR15 fan
Sve prodano!!