P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco
Posted: 15 May 2020, 21:22
Prodajem višak streljiva 9x19 mm što mi je ostao FMJ. Imam 50 komada Geca, 100 komada Maxxtecha i 350 komada Sellier Bellota. Cijena 2 kune po metku, za kupovinu svega popust. Kontakt u PM.
Mogući dovoz do 50 km od mog mjesta stanovanja. Naravno prodajem samo imaocu dozvole u navedenom kalibru.
Mogući dovoz do 50 km od mog mjesta stanovanja. Naravno prodajem samo imaocu dozvole u navedenom kalibru.