Page 1 of 1
K :CZ 75
Posted: 01 Jul 2020, 14:45
by damirdj75
Ja bih jedan CZ 75. Poželjno je da ima onaj štift na prednjem nišanu. Može i 75b i 85...
Re: K :CZ 75
Posted: 02 Jul 2020, 00:59
by Mike_Torello
damirdj75 wrote:Ja bih jedan CZ 75. Poželjno je da ima onaj štift na prednjem nišanu. Može i 75b i 85...
koja je fora sa tim štiftom i zasto je to pozeljno?
Re: K :CZ 75
Posted: 02 Jul 2020, 06:14
by damirdj75
Imam onu verziju sa prednjim nisanom koji je zakovan za navlaku. Htjedoh promjeniti nišan pa mi naš eminentni oruzar rece da se to ne radi na tom modelu jer ne ispadne dobro( čitaj,ne radi mu se)
Sad mi je drago da nisam promjenio i da je ostala kakva jeste . Uzeo bih drugu da mu bude lakse izmjeniti

Re: K :CZ 75
Posted: 02 Jul 2020, 06:47
by timmy75
1. fora je u izmjeni prednjeg nišana. na starim modelima prednji nišan je kao dio navlake i baš je teško napraviti kako valja. također, ako bi se tokarilo i kako valja za novu verziju nišana, navlaka na tom mjestu postaje jako jako tanka.
2. možda kreće pucati IPSC, takva vrsta zahvata stavlja ga u open kategoriju zbog tokarenja navlake pištolja.
3. naći dobar zadnji nišan za te stare verzije postaje sve teže i teže.
4. stari pištolji nažalost primaju samo stare okvire.
Re: K :CZ 75
Posted: 02 Jul 2020, 13:14
by Mike_Torello
timmy75 wrote:ako bi se tokarilo
mislis glodalo?
Re: K :CZ 75
Posted: 02 Jul 2020, 13:34
by damirdj75
Mike_Torello wrote:timmy75 wrote:ako bi se tokarilo
mislis glodalo?
Svetogrđe i jedno i drugo

Re: K :CZ 75
Posted: 02 Jul 2020, 18:47
by timmy75
Mike_Torello wrote:timmy75 wrote:ako bi se tokarilo
mislis glodalo?
a tako nekako, nisam te struke, meni sve isto
damirdj75 wrote:Mike_Torello wrote:timmy75 wrote:ako bi se tokarilo
mislis glodalo?
Svetogrđe i jedno i drugo

tako je!!!
Re: K :CZ 75
Posted: 05 Jul 2020, 22:23
by damirdj75
Još uvijek bih CZ...
Re: K :CZ 75
Posted: 07 Jul 2020, 11:10
by damirdj75
U nedostatku cz a koji bi mi odgovarao moram na nešto sasvim drugačije Hs 9 tactical mod 2. Sutra kupljen
Moze lock