Page 1 of 1

Kupujem hs 2000

Posted: 08 Mar 2021, 00:59
by Cile92
Kupujem hs 2000 nemam dozvolu

Kupujem hs 2000

Posted: 08 Mar 2021, 04:10
by Barut
Pa prvo riješi dozvolu, a onda možeš kupiti HS. Kako si to zamislio uzeti bez dozvole? To ti tako ne ide.

U ovoj temi imaš sve informacije o tome kako doći do dozvole:
http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.php?t=263
To nije neki veliki problem dobiti, sjedi i prouči malo i biće ti jasnije.

Sent using Tapatalk

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 08 Mar 2021, 08:51
by istra champion
Korisniku Cile92 poslano upozorenje temeljem T.5 pravila foruma (zakon i red).
Isto tako, biti će obaviještena i PU zagrebačka.

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 08 Mar 2021, 17:17
by Mirok
Nekako sam mišljenja da je kolega možda u postupku dobivanja nabavne dozvole?

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 08 Mar 2021, 17:19
by Mauseras
Mirok wrote:Nekako sam mišljenja da je kolega možda u postupku dobivanja nabavne dozvole?
Također, makar može biti i ali...

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 08 Mar 2021, 17:53
by jolly
Ako je nesporazum, novi clan foruma je kako Istra kaze upozoren, pa ce se nesporazum razjasniti.

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 11 Mar 2021, 12:29
by Mirok
Zna li se što je sa ovom temom?
Koja je zapravo istina o traženju novoga kolege forumaša?

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 11 Mar 2021, 15:12
by Lemi_O2
Who dafuk cares :D .
Činjenice.. Čovjek se priduži forumu i isti dan posta takav zahtijev... really?? :D
Što bilo da bilo, liči na:
1.Čovjek stvarno traži kao što je i napisao
2.Čovjek nije tako mislio, nego onako, pa se zabunio , pa simo pa tamo, pa znate...
3. Provokator
4. Pokušaj šale
Pod 1, 2 ili 4, kako god bilo, pokazuje se IQ manji od sobne temperature ili se neki klinac zeza, reakcija Istre je na mjestu :A25:
Pod 3, ne bi se štel mešati :D

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 11 Mar 2021, 15:30
by Mauseras
Lemi_O2 wrote:Who dafuk cares :D .
Činjenice.. Čovjek se priduži forumu i isti dan posta takav zahtijev... really?? :D
Što bilo da bilo, liči na:
1.Čovjek stvarno traži kao što je i napisao
2.Čovjek nije tako mislio, nego onako, pa se zabunio , pa simo pa tamo, pa znate...
3. Provokator
4. Pokušaj šale
Pod 1, 2 ili 4, kako god bilo, pokazuje se IQ manji od sobne temperature ili se neki klinac zeza, reakcija Istre je na mjestu :A25:
Pod 3, ne bi se štel mešati :D
5. MUP bait?

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 11 Mar 2021, 15:39
by Lemi_O2
Yap, to bi išlo pod 3.
To bi bila i najbolja mogućnost, u stvari..
Budnost treba održavati , no harm done, carry on :A03:

Re: Kupujem hs 2000

Posted: 11 Mar 2021, 20:15
by Mirok
Sve ove teze su i meni pale na pamet.
Ali ima jedna koja mi je prva bila na pameti.
A to je da je čovijek pokrenuo postupak za nabavnu dozvolu,a dok je čeka gleda oružje,pa je onda i napisao da kupuje,ali nabavnu nema još.
Nekako mi se to čini normalnim,logičnim,e sad ga znaj......?