Page 1 of 1
Kupujem hs 2000
Posted: 08 Mar 2021, 00:59
by Cile92
Kupujem hs 2000 nemam dozvolu
Kupujem hs 2000
Posted: 08 Mar 2021, 04:10
by Barut
Pa prvo riješi dozvolu, a onda možeš kupiti HS. Kako si to zamislio uzeti bez dozvole? To ti tako ne ide.
U ovoj temi imaš sve informacije o tome kako doći do dozvole:
http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.php?t=263
To nije neki veliki problem dobiti, sjedi i prouči malo i biće ti jasnije.
Sent using Tapatalk
Re: Kupujem hs 2000
Posted: 08 Mar 2021, 08:51
by istra champion
Korisniku Cile92 poslano upozorenje temeljem T.5 pravila foruma (zakon i red).
Isto tako, biti će obaviještena i PU zagrebačka.
Re: Kupujem hs 2000
Posted: 08 Mar 2021, 17:17
by Mirok
Nekako sam mišljenja da je kolega možda u postupku dobivanja nabavne dozvole?
Re: Kupujem hs 2000
Posted: 08 Mar 2021, 17:19
by Mauseras
Mirok wrote:Nekako sam mišljenja da je kolega možda u postupku dobivanja nabavne dozvole?
Također, makar može biti i ali...
Re: Kupujem hs 2000
Posted: 08 Mar 2021, 17:53
by jolly
Ako je nesporazum, novi clan foruma je kako Istra kaze upozoren, pa ce se nesporazum razjasniti.
Re: Kupujem hs 2000
Posted: 11 Mar 2021, 12:29
by Mirok
Zna li se što je sa ovom temom?
Koja je zapravo istina o traženju novoga kolege forumaša?
Re: Kupujem hs 2000
Posted: 11 Mar 2021, 15:12
by Lemi_O2
Who dafuk cares

.
Činjenice.. Čovjek se priduži forumu i isti dan posta takav zahtijev... really??

Što bilo da bilo, liči na:
1.Čovjek stvarno traži kao što je i napisao
2.Čovjek nije tako mislio, nego onako, pa se zabunio , pa simo pa tamo, pa znate...
3. Provokator
4. Pokušaj šale
Pod 1, 2 ili 4, kako god bilo, pokazuje se IQ manji od sobne temperature ili se neki klinac zeza, reakcija Istre je na mjestu
Pod 3, ne bi se štel mešati

Re: Kupujem hs 2000
Posted: 11 Mar 2021, 15:30
by Mauseras
Lemi_O2 wrote:Who dafuk cares

.
Činjenice.. Čovjek se priduži forumu i isti dan posta takav zahtijev... really??

Što bilo da bilo, liči na:
1.Čovjek stvarno traži kao što je i napisao
2.Čovjek nije tako mislio, nego onako, pa se zabunio , pa simo pa tamo, pa znate...
3. Provokator
4. Pokušaj šale
Pod 1, 2 ili 4, kako god bilo, pokazuje se IQ manji od sobne temperature ili se neki klinac zeza, reakcija Istre je na mjestu
Pod 3, ne bi se štel mešati

5. MUP bait?
Re: Kupujem hs 2000
Posted: 11 Mar 2021, 15:39
by Lemi_O2
Yap, to bi išlo pod 3.
To bi bila i najbolja mogućnost, u stvari..
Budnost treba održavati , no harm done, carry on

Re: Kupujem hs 2000
Posted: 11 Mar 2021, 20:15
by Mirok
Sve ove teze su i meni pale na pamet.
Ali ima jedna koja mi je prva bila na pameti.
A to je da je čovijek pokrenuo postupak za nabavnu dozvolu,a dok je čeka gleda oružje,pa je onda i napisao da kupuje,ali nabavnu nema još.
Nekako mi se to čini normalnim,logičnim,e sad ga znaj......?