Page 1 of 1

Prodajem P.A.S.P. M-76.

Posted: 09 Jul 2021, 19:31
by brankec
- P.A.S.P. proizv. 1986.
- Puška je u broju - svih šest brojeva se poklapaju.
- Stanje skoro novo - čuvana.
- Puknula 300 kom snajperskog streljiva.
- Optika je prodana.
- Dvonožac i nosač optike gratis uz pušku.
- Cijena KN 9 000.

- Za pregledati pušku potrebna nabavna dozvola.
- Velika Gorica.

- Napomena: puška je oglašena za prodaju samo ovdje na forumu - do daljnjega.
DSCF0124.JPG
DSCF0140 (2).JPG
DSCF0142 (2).JPG
DSCF0144 (2).JPG
DSCF0130 (2).JPG
DSCF0133 (2).JPG

Re: Prodajem P.A.S.P. M-76.

Posted: 13 Jul 2021, 09:26
by lex-lutor
brankec wrote:- P.A.S.P. proizv. 1986.

- Za pregledati pušku potrebna nabavna dozvola.
- Velika Gorica.
Oprosti, ali ovaj uvijet ne razumijem? ( svaki vlasnik OL moze biti potencijalni kupac a ako mu se svidi puca onda ce izvaditi nabavnu )

Re: Prodajem P.A.S.P. M-76.

Posted: 13 Jul 2021, 10:47
by Darko11
Dobar,ocuvan ,samo sto mu ova optika stoji ko babi quratz.Bolno je gledati ga bez ON 76.

Re: Prodajem P.A.S.P. M-76.

Posted: 13 Jul 2021, 19:05
by brankec
lex-lutor wrote:
brankec wrote:- P.A.S.P. proizv. 1986.

- Za pregledati pušku potrebna nabavna dozvola.
- Velika Gorica.
Oprosti, ali ovaj uvijet ne razumijem? ( svaki vlasnik OL moze biti potencijalni kupac a ako mu se svidi puca onda ce izvaditi nabavnu )

I kojekakvi "zainteresirani" mogu doći ogledati- pregledati - pametovati i na kraju reći "ne interesira me " - samo radi takvih. Iskustvo.

Isprika ozbiljnim oružnicima!! :A27:

Re: Prodajem P.A.S.P. M-76.

Posted: 13 Jul 2021, 19:07
by brankec
Darko11 wrote:Dobar,ocuvan ,samo sto mu ova optika stoji ko babi quratz.Bolno je gledati ga bez ON 76.

Istina - svejedno otišla je!!

:A25:

Re: Prodajem P.A.S.P. M-76.

Posted: 16 Jul 2021, 19:02
by AR15 fan
Nisam ni sumnjao, sretna pucačina novom vlasniku i molim ga ovim putem da ju ne bubazira i ne radi lovačku, ima ih na oglasniku i previše pa neka nešto preživi i drži cijenu :A27:

Re: Prodajem P.A.S.P. M-76.

Posted: 12 Nov 2021, 06:27
by brankec
Novi vlasnik P.A.S.P.-a je zadovoljan stanjem i očuvanosti puške.
Obečao je da je neče preuređivati - već ima i optiku.

Hvala na pažnji!

Prodano !! :A27: