Page 1 of 1

Posljednji pozdrav Seni Čusti

Posted: 08 Nov 2021, 18:56
by jolly
http://hrvatski-streljacki.hr/Public/Vi ... px?id=2728

06.11.2021. ZAGREB
Posljednji pozdrav Seni Čusti
S velikom tugom obavještavamo vas da nas je noćas napustio naš dragi Seno Čusto.

Pamtit ćemo ga kao dugogodišnjeg trenera i suosnivača Streljačkog kluba "Lokomotiva" Rijeka, uvijek nasmijan i vedar, uvijek za svakoga spremna dobra riječ.

Najveće uspjehe ostvario je sa Snježanom Pejčić sa kojom je kao trener ostvario sve trenerske snove, od olimpijske medalje do svjetskih rekorda. Višestruko je nagrađivan za svoja trenerska dostignuća.

Hvala ti Seno za sve što si učinio kao čovjek i kao trener.
---------------------

S moje strane, mogu reci, Seno, ostavio si neizbrisiv trag u Hrvatskom streljastvu, pocivaj u miru. Cast mi je bila sto sam te poznavao.

Re: Posljednji pozdrav Seni Čusti

Posted: 08 Nov 2021, 19:07
by Mirok
Nisam poznavao kolegu po oružju.
Iskrena sućut.
S poštovanjem.