Page 1 of 1
Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 28 Dec 2021, 12:37
by G man SPOTTER
Imam oružani list za kratko vatreno oružje (lovački pištolj 9mm), trenutno sam u okolici Splita. Najbliža streljana za takvo oružje je ja mislim u Stobreču (ako ima jos koja slobodno napišite). Jel se trebam ikome javiti za otić gađat SVOJIM pištoljem , i naravno kome (streljačkim klubovima, ili SPECIFICNOJ streljani)?
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 28 Dec 2021, 12:52
by Mirok
Ako je streljana javna ,ne trebaš se nikome javljati.
Obavezno ponesi OL,a pištolj prazan.
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 28 Dec 2021, 13:49
by jolly
G man SPOTTER wrote:Imam oružani list za kratko vatreno oružje (lovački pištolj 9mm), trenutno sam u okolici Splita. Najbliža streljana za takvo oružje je ja mislim u Stobreču (ako ima jos koja slobodno napišite). Jel se trebam ikome javiti za otić gađat SVOJIM pištoljem , i naravno kome (streljačkim klubovima, ili SPECIFICNOJ streljani)?
Eventualno voditelju streljane, da provjeris rado vrijeme i termin. Da ne dodjes tamo, a vrata zatvorena.
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 28 Dec 2021, 15:05
by Mirok
Nekako sam shvatio da naš kolega pita zbog zakonske regulative i da eventualno izbjegne probleme...
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 01 Jan 2022, 19:13
by G man SPOTTER
Dakle ako je otvoreno dođem i gađam / platim mjesto na streljani?
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 01 Jan 2022, 20:02
by Mirok
Da
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 02 Jan 2022, 12:49
by G man SPOTTER
Jel itko zna kad rade da mogu dòć (bio sam već jednom ali svi ulazi su imali " zabranjen prolaz" i bili su zaključani) nemogu im naći na stranici od sč stobreća . Samo br. telefona na koji se nitko nije javio( zvao sam utorak oko 11 jutro / podne) i četvrtak 11 jutro. Moguće da preko praznika ne rade
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 02 Jan 2022, 13:49
by jolly
G man SPOTTER wrote:Jel itko zna kad rade da mogu dòć (bio sam već jednom ali svi ulazi su imali " zabranjen prolaz" i bili su zaključani) nemogu im naći na stranici od sč stobreća . Samo br. telefona na koji se nitko nije javio( zvao sam utorak oko 11 jutro / podne) i četvrtak 11 jutro. Moguće da preko praznika ne rade
Klasican problem "profesionalnosti" u streljastvu kod nas. Kontakti nedostupni.
Ja ne znam, jer nisam iz Splita, zelim ti puno srece u nakani. Probaj zvati u radno vrijeme, iza praznika.
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 02 Jan 2022, 19:56
by G man SPOTTER
Hvala

Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 04 Jan 2022, 16:05
by G man SPOTTER
Saznao od nekog da ne rade ovaj tjedan (početak 1. Mjeseca) . Ali da inaće rade kroz jutro
Re: Streljaštvo kratkim vatrenim oružjem u Splitu
Posted: 22 Jun 2022, 13:57
by Barut
G man SPOTTER wrote:Imam oružani list za kratko vatreno oružje (lovački pištolj 9mm), trenutno sam u okolici Splita. Najbliža streljana za takvo oružje je ja mislim u Stobreču (ako ima jos koja slobodno napišite). Jel se trebam ikome javiti za otić gađat SVOJIM pištoljem , i naravno kome (streljačkim klubovima, ili SPECIFICNOJ streljani)?
Ako ti nije daleko potegnuti do Šibenika, ovdje se otvara streljana u Vodicama koja će raditi cijelu godinu, za razliku od Stobreča. Ako dođeš, vidjećeš da je jako lijepo uređeno, sve je novo i nije u stanju raspadanja kao na Stobreču. Već smo pripremili stranicu sa mogućnosti rezervacije termina on-line. Ako te zanima javi se u Šibenski klub SD Šibenik.