Page 1 of 1
prodaje se!!!
Posted: 31 Jan 2009, 00:23
by shooter9
Prijatelj posjeduje ove igračke koje je odlučio prodati IMAOCU nabavne dozvole .
Re: prodaje se!!!
Posted: 31 Jan 2009, 11:20
by nobile157
Cijene?
Re: prodaje se!!!
Posted: 01 Feb 2009, 17:47
by Luger
Ja sam dobio obavijest da je Luger prodan.
Za jednu pekarsku tvrtku u Puli vrijedi izreka: "Dobrega kruha nikada dosta", a za mene:" Lugera nikada dosta!!!!".
Re: prodaje se!!!
Posted: 01 Feb 2009, 18:08
by BOXI
Cijena?????