Page 1 of 1
dali netko prepoznaje?
Posted: 01 Feb 2009, 08:53
by picok
neki dan sam našao u nekoj staroj ladici u radioni ovaj nož.Da li ga možda netko prepoznaje?
Ima dva žiga, sa jedne strane piše Solingen a sa druge Kaufman.
Re: dali netko prepoznaje?
Posted: 01 Feb 2009, 10:00
by Legion66
To bi po mom skromnom mišljenju mogao biti, sudeći po obliku oštrice, tzv. Fruitknife, iliti nož s kojim su gospoda nekada gulili i jeli jabuke.
Re: dali netko prepoznaje?
Posted: 01 Feb 2009, 11:31
by smolec
legion.poljak66 wrote:To bi po mom skromnom mišljenju mogao biti, sudeći po obliku oštrice, tzv. Fruitknife, iliti nož s kojim su gospoda nekada gulili i jeli jabuke.
To su bile neke velike jabuke

Re: dali netko prepoznaje?
Posted: 01 Feb 2009, 11:37
by Mr.Cabdriver
smolec wrote:
To su bile neke velike jabuke

BOSANSKE!!!!
Re: dali netko prepoznaje?
Posted: 01 Feb 2009, 13:18
by k.horvat
Jack the Tripper je koristio takav

Re: dali netko prepoznaje?
Posted: 01 Feb 2009, 23:21
by picok
a jeste vi mene našli za.....

Re: dali netko prepoznaje?
Posted: 21 Feb 2009, 17:18
by kantica
imam ja tako nešto,zadnji puta sam ga vidio kod oca u alatu kad sam bio mali,
i evo nedavno da nađem u garaži iza stola.
Samo što je moj u još gorem stanju i ručka mu je drugačija.
Mislim da je ovaj moj made in yu