Search found 6 matches
- 26 Aug 2020, 16:24
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Crvena Zastava PAP M59/66
- Replies: 171
- Views: 7193
Re: Crvena Zastava PAP M59/66
Hvala ! 
- 26 Aug 2020, 14:43
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Crvena Zastava PAP M59/66
- Replies: 171
- Views: 7193
Re: Crvena Zastava PAP M59/66
Po kojoj opciji je ond amoguće posjedovat u originalnoj konfiguraciji ?
- 26 Aug 2020, 12:24
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Crvena Zastava PAP M59/66
- Replies: 171
- Views: 7193
Re: Crvena Zastava PAP M59/66
Ako se kupuje papovka koja je u originalnom vojnom stanju dakle sa tromblonskim nastavkom i nišanom da li ih se treba skidati kod puškara ako je nabavljena na lovačku dozvolu ?
Ako se nabavlja na streljačku dozvolu onda ne treba ?
Ako se nabavlja na streljačku dozvolu onda ne treba ?
- 22 Aug 2020, 17:57
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: kupnja i registracija vojnog oružja po novom zakonu
- Replies: 82
- Views: 2320
Re: kupnja i registracija vojnog oružja po novom zakonu
Dobre informacije !
- 13 Aug 2020, 18:01
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: kupnja i registracija vojnog oružja po novom zakonu
- Replies: 82
- Views: 2320
Re: kupnja i registracija vojnog oružja po novom zakonu
evo kolega, nadam se da se snalazis s engleskim
https://en.wikipedia.org/wiki/Commission_internationale_permanente_pour_l%27%C3%A9preuve_des_armes_%C3%A0_feu_portatives#Firearms_proofing
Hvala , engliš jezik mi nije problem :D
U biti tzv. tormentacija.
Sve je jasno onda
U teoriji, prema ...
https://en.wikipedia.org/wiki/Commission_internationale_permanente_pour_l%27%C3%A9preuve_des_armes_%C3%A0_feu_portatives#Firearms_proofing
Hvala , engliš jezik mi nije problem :D
U biti tzv. tormentacija.
Sve je jasno onda
U teoriji, prema ...
- 03 Aug 2020, 12:35
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: kupnja i registracija vojnog oružja po novom zakonu
- Replies: 82
- Views: 2320
Re: kupnja i registracija vojnog oružja po novom zakonu
Pozdrav
Pratih emu od početka ali nisam shvatio šta je to C:I:P o kojem pričate ?
Može li nekkavo objašnjenje o čemu se to radi ?
Pratih emu od početka ali nisam shvatio šta je to C:I:P o kojem pričate ?
Može li nekkavo objašnjenje o čemu se to radi ?
