Invazija Ukrajine
Re: Invazija Ukrajine
Postoji i postojati će i dalje.lex-lutor wrote:Nisam bas nesto aktivan i ne gutam informacije sa rezimskih medija ... Zar Ukraina jos uvijek postoji, sta to nije vec zavrsena prica ?
Zahvaljujući svojim braniteljima,narodu i slobodoumnome svijetu koji im pružaju pomoć.
Re: Invazija Ukrajine
Ma govnjari se ne žele predati, na opću žalost rusofila i korisnih putinovih idiota.lex-lutor wrote:Nisam bas nesto aktivan i ne gutam informacije sa rezimskih medija ... Zar Ukraina jos uvijek postoji, sta to nije vec zavrsena prica ?
Nešto slično kao što se hrvateki (austrijski konjušari) nisu htjeli predati srpskom nožu.
Re: Invazija Ukrajine
Predlazem ti da malo proucis povijest Ukraine, naseljenost po nacionalnosti i nacin svrgavanja bivseg predsjednika pa kada utvrdis gradivo vrati se sa ovako pametnim izjavama. Ako se ti osjecas kao konjusar to je tvoje osobno pravo, vecina gradjana hrvatske se ne osjecaju kao konjusari ! Usporedba raspada Yuge i situacije u Ukraini nije moguca ! HRvatska NIJE bila najkorumpiranija zemlja na podrucju Evrope, nije bila 4-ti izvoznik oruzja niti je nacionalnim manjinama zatvarala trgovine, skole i slicno za razliku od Ukraine.Human wrote:Ma govnjari se ne žele predati, na opću žalost rusofila i korisnih putinovih idiota.lex-lutor wrote:Nisam bas nesto aktivan i ne gutam informacije sa rezimskih medija ... Zar Ukraina jos uvijek postoji, sta to nije vec zavrsena prica ?
Nešto slično kao što se hrvateki (austrijski konjušari) nisu htjeli predati srpskom nožu.
Nemoguće je Nemoguće
Re: Invazija Ukrajine
Računa se da je samo Staljin gladomorom usmrtio 10 milijuna Ukrajinaca.
putin samo nastavlja sličan posao.
putin samo nastavlja sličan posao.
Re: Invazija Ukrajine
Nisu oni bez razloga bili "Istocni blok" ! Mi bi trebalo biti samo dovoljno pametni da se ne petljamo gdje nam nije mjesto. Oni medjusobno znaju i vise nego dobro tko je kome duzan i radi cega !! Mala zemlja kao mi treba sljediti pravila igre Svicarske i Austrije...sve drugo nije za nas.Mirok wrote:Računa se da je samo Staljin gladomorom usmrtio 10 milijuna Ukrajinaca.
putin samo nastavlja sličan posao.
Nemoguće je Nemoguće
Re: Invazija Ukrajine
Potpisujem !lex-lutor wrote:Nisu oni bez razloga bili "Istocni blok" ! Mi bi trebalo biti samo dovoljno pametni da se ne petljamo gdje nam nije mjesto. Oni medjusobno znaju i vise nego dobro tko je kome duzan i radi cega !! Mala zemlja kao mi treba sljediti pravila igre Svicarske i Austrije...sve drugo nije za nas.Mirok wrote:Računa se da je samo Staljin gladomorom usmrtio 10 milijuna Ukrajinaca.
putin samo nastavlja sličan posao.
Ploviti je potrebno, živjeti nije !
Re: Invazija Ukrajine
Kada su nas velikosrbi napali,90ih,tako su pričali i neki svjetski čimbenici.
Rekavši"pa pustimo ta divlja plemena na Balkanu ,neka se međusobno poubijaju"
Srećom,imali smo i nešto prijatelja,koji su nam bili dobrodošli.
Rekavši"pa pustimo ta divlja plemena na Balkanu ,neka se međusobno poubijaju"
Srećom,imali smo i nešto prijatelja,koji su nam bili dobrodošli.
Re: Invazija Ukrajine
Naravno, nisu ni srbi napravili pokolj u Vukovaru bez veze. Znaju oni međusobno jako dobro tko je kome dužan i radi čega.lex-lutor wrote:Nisu oni bez razloga bili "Istocni blok" ! Mi bi trebalo biti samo dovoljno pametni da se ne petljamo gdje nam nije mjesto. Oni medjusobno znaju i vise nego dobro tko je kome duzan i radi cega !! Mala zemlja kao mi treba sljediti pravila igre Svicarske i Austrije...sve drugo nije za nas.Mirok wrote:Računa se da je samo Staljin gladomorom usmrtio 10 milijuna Ukrajinaca.
putin samo nastavlja sličan posao.
Re: Invazija Ukrajine
Jesi mozda zaboravio ???Mirok wrote:Kada su nas velikosrbi napali,90ih,tako su pričali i neki svjetski čimbenici.
Rekavši"pa pustimo ta divlja plemena na Balkanu ,neka se međusobno poubijaju"
Srećom,imali smo i nešto prijatelja,koji su nam bili dobrodošli.
Kao nisu nas pustili ?? I nama su besplatno slali najmodernije oruzje ?? Ili su nam mozda uveli totalni embargo pa metak od 50 Pfeninga prodavali na crnjaka po 3 Marke.. Sjeti se malo kako se "bas slucajno" rasporedio UNprofor na jednoj i drugoj strani... ! Te price mozes pricati nekome tko je 85 godiste, nemoj meni..
Nemoguće je Nemoguće
Re: Invazija Ukrajine
Svatko tko se usudi usporediti 90-e i napad Srbo-Cetnika na Hrvatsku sa sukobom Ukraina-Rusija je totalno LUD ! Tako da bilo kakva rasprava sa tobom nema smisla ....Human wrote:.....Naravno, nisu ni srbi napravili pokolj u Vukovaru bez veze. Znaju oni međusobno jako dobro tko je kome dužan i radi čega.
Nemoguće je Nemoguće
Re: Invazija Ukrajine
A UNprofor kažeš,"baš slučajno" je došao....lex-lutor wrote:Jesi mozda zaboravio ???Mirok wrote:Kada su nas velikosrbi napali,90ih,tako su pričali i neki svjetski čimbenici.
Rekavši"pa pustimo ta divlja plemena na Balkanu ,neka se međusobno poubijaju"
Srećom,imali smo i nešto prijatelja,koji su nam bili dobrodošli.
Kao nisu nas pustili ?? I nama su besplatno slali najmodernije oruzje ?? Ili su nam mozda uveli totalni embargo pa metak od 50 Pfeninga prodavali na crnjaka po 3 Marke.. Sjeti se malo kako se "bas slucajno" rasporedio UNprofor na jednoj i drugoj strani... ! Te price mozes pricati nekome tko je 85 godiste, nemoj meni..
Pa Tuđman je to potpisao.
A da nam neki nisu bili naklonjeni,kako bismo došli do oružja,ofenzivnog naročito ?
Kako bismo došli do 24 MIGa,11 helikoptera MI24,18 MI8, ruskih i argentinskih haubica...???
Migove smo dobili za cca 200 000 dolara po komadu !!!
Pa sami Rusi su nam to prodavali....
I drugi dakako.
Re: Invazija Ukrajine
To što Domovinski rat ima sličnosti ne znači da su ova dva rata jednaka i da su zaključci iz jednog bez razmišljanja primjenjivi na drugi rat.
Nas u početku nije šljivio nitko, sve do priznanja. Niti kasnije, sve dok si sami nismo pomogli, počeli su nas uvažavati i pomagati.
Ukrajina je imala bitno drugačiji put, preko 10 godina je NATO tamo prisutan na ovaj ili onaj način, a pomoć je izdašno krenula odmah prvi dan nakon invazije. Već dulje vrijeme Ukrajine ne bi mogla postojati da nema finacijske, pbavještajne, vojne, robne i energetske pomoći sa Zapada, što se nikako ne bi moglo reći za Hrvatsku tih godina. Pomoć koju Ukrajina dobiva je bez presedana u povijesti. Ni jedna druga napadnuta zemlja to nije imala. Ne šalje se takva pomoć bez interesa.
Nas u početku nije šljivio nitko, sve do priznanja. Niti kasnije, sve dok si sami nismo pomogli, počeli su nas uvažavati i pomagati.
Ukrajina je imala bitno drugačiji put, preko 10 godina je NATO tamo prisutan na ovaj ili onaj način, a pomoć je izdašno krenula odmah prvi dan nakon invazije. Već dulje vrijeme Ukrajine ne bi mogla postojati da nema finacijske, pbavještajne, vojne, robne i energetske pomoći sa Zapada, što se nikako ne bi moglo reći za Hrvatsku tih godina. Pomoć koju Ukrajina dobiva je bez presedana u povijesti. Ni jedna druga napadnuta zemlja to nije imala. Ne šalje se takva pomoć bez interesa.
Re: Invazija Ukrajine
Svaka fizička agresija je ista.lex-lutor wrote:Svatko tko se usudi usporediti 90-e i napad Srbo-Cetnika na Hrvatsku sa sukobom Ukraina-Rusija je totalno LUD ! Tako da bilo kakva rasprava sa tobom nema smisla ....Human wrote:.....Naravno, nisu ni srbi napravili pokolj u Vukovaru bez veze. Znaju oni međusobno jako dobro tko je kome dužan i radi čega.
Re: Invazija Ukrajine
Laži korisnih putlerovih idiota. Nikakav NATO nije prisutan u Ukrajini preko 10 godina. Hrvatska je NATO već 15 godina i nikakva Hrvatska nije prisutna u Ukrajini već 10 godina.Ariel wrote:To što Domovinski rat ima sličnosti ne znači da su ova dva rata jednaka i da su zaključci iz jednog bez razmišljanja primjenjivi na drugi rat.
Nas u početku nije šljivio nitko, sve do priznanja. Niti kasnije, sve dok si sami nismo pomogli, počeli su nas uvažavati i pomagati.
Ukrajina je imala bitno drugačiji put, preko 10 godina je NATO tamo prisutan na ovaj ili onaj način, a pomoć je izdašno krenula odmah prvi dan nakon invazije. Već dulje vrijeme Ukrajine ne bi mogla postojati da nema finacijske, pbavještajne, vojne, robne i energetske pomoći sa Zapada, što se nikako ne bi moglo reći za Hrvatsku tih godina. Pomoć koju Ukrajina dobiva je bez presedana u povijesti. Ni jedna druga napadnuta zemlja to nije imala. Ne šalje se takva pomoć bez interesa.
Netko previše čita srpske portale. Rusofili i korisni putlerovi idioti.
Re: Invazija Ukrajine
Pa naravno da će "pomoć" biti naplaćena pogotovo u uvjetima ogromne potražnje za cjenovno neelastičnim dobrima (oružje).Ariel wrote: Pomoć koju Ukrajina dobiva je bez presedana u povijesti. Ni jedna druga napadnuta zemlja to nije imala. Ne šalje se takva pomoć bez interesa.
Na potpuno isti način situaciju iskorištavaju s druge strane Sjeverna Koreja i Iran, "pomažući".
Put your money where your mouth is.
Re: Invazija Ukrajine
Tako je.timmy75 wrote:Pa naravno da će "pomoć" biti naplaćena pogotovo u uvjetima ogromne potražnje za cjenovno neelastičnim dobrima (oružje).Ariel wrote: Pomoć koju Ukrajina dobiva je bez presedana u povijesti. Ni jedna druga napadnuta zemlja to nije imala. Ne šalje se takva pomoć bez interesa.
Na potpuno isti način situaciju iskorištavaju s druge strane Sjeverna Koreja i Iran, "pomažući".
I uvijek će biti.
Re: Invazija Ukrajine
Upravo to, Ameri su ubili dvije muhe jednim udarcem ! Navukli su glupu EU da "nametne sankcije" Rusiji sto je direktno enermno poskupilo svaki vid proizvodnje i zivota ! Ujedno se EU financijski i materijalno iscrpljuje pomazeci Ukrainu. Da ne govorimo o extraprofitima koje USA ostvaruje preprodavanjem energenata po 3x vecim cjenama od Ruskih..!Ariel wrote:......... Pomoć koju Ukrajina dobiva je bez presedana u povijesti. Ni jedna druga napadnuta zemlja to nije imala. Ne šalje se takva pomoć bez interesa.
Nemoguće je Nemoguće
Re: Invazija Ukrajine
Pitanje gospodarstva EU je u rangu Glup i gluplji. Ne samo zbog sankcija koje očito itekako jako pogađaju samu EU, već nevjerojatnih odluka birokracije koja svoje postojanje nastoji opravdati regulacijom svega i svačega.
Re: Invazija Ukrajine
Švabe su najbolji primjer takve gluposti.
Ugasili nuklearke,pa im falilo struje,gospodarstvo tone,pa sada aktiviraju termoelektrane na ugljen,još im fali struje,pa ju uvoze...
Zbog viših cijena ,opet je gospodarstvo u banani i tako u krug..
A nuklearke su ugasili zbog očuvanja okoliša(rizik),dok im sada ponovno dime TE.
Zelena politika ???
Ugasili nuklearke,pa im falilo struje,gospodarstvo tone,pa sada aktiviraju termoelektrane na ugljen,još im fali struje,pa ju uvoze...
Zbog viših cijena ,opet je gospodarstvo u banani i tako u krug..
A nuklearke su ugasili zbog očuvanja okoliša(rizik),dok im sada ponovno dime TE.
Zelena politika ???
Re: Invazija Ukrajine
ZELENA TRANZICIJA je PRAVARA stoljeca koju je zabranjeno komentirati ili napisati bilo sto protiv..!
Dovoljno je pregledati "intelektualni kadar" koji predvodi te zelene... nepismeni, polupismeni, idioti, zalupani i na kraju ona mala sa nekoliko poremecaja , mislim da se zove Greta !!!
Dovoljno je pregledati "intelektualni kadar" koji predvodi te zelene... nepismeni, polupismeni, idioti, zalupani i na kraju ona mala sa nekoliko poremecaja , mislim da se zove Greta !!!
Nemoguće je Nemoguće
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest






